Bezkonkurenčné ceny u nás na eshope a doprava ZADARMO

Reklamácia/Vrátenie tovaru

Ak si prajete odstúpiť od kúpnej zmluvy, podľa zákonov Slovenskej republiky (§ 1818, § 1820 ods. 1 písm. F), § 1829 zákona č. 89/2012 Zb. Občiansky zákonník) na to máte ako spotrebiteľ právo v 14 dňovej  lehote. Na emailovú adresu info@ennyroom.sk prosím zašlite vyplnený formulár o odstúpeniu od kúpnej zmluvy. Formulár sa vám zobrazia po kliknutí, môžete si ho potom stiahnuť alebo vytlačiť. Najneskôr do štrnástich dní od odstúpenia od zmluvy nám prosím na našu adresu zašlite tovar, ktorého sa zmluva týka. Do 14 dní môžete vrátiť tovar bez udania dôvodu, avšak nesmie byť poškodený a musí byť v pôvodnom obale.  

Chcem reklamovať tovar

V prípade, že chcete reklamovať u nás zakúpený tovar, s dovolením Vás požiadame o spolupráci. Reklamáciu je možné riešiť viacerými spôsobmi. Buďto nás môžete najprv kontaktovať (odporúčame), najlepšie mailom na info@ennyroom.sk alebo telefonicky na čísle +421951677517 alebo môžete rovno vyplniť reklamačný list a zaslať s tovarom, ktorého sa reklamácia týka. Všetko odošlite na adresu našej predajne. Akonáhle tovar dorazí, začneme všetko riešiť.

 

Ak si neviete rady, napíšte nám na info@ennyroom.sk

 

Tento e-shop je certifikovaný.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie