U vybraných produktov doprava zadarmo na celú objednávku. Použite filter

Drevené posúvacie náučné chodítko s triedičkou

Drevená tlačiareň s interaktívnou tabuľou - triedička, posuvné bloky, obojstranné dosky. Kombinácia zábavy a učenia! Triedička - tlačenka uľahčí učenie chôdze a poskytne veľa tvorivej zábavy. Vek: 12m+. Rozmery chodítka: Rozmery: 32 cm x 49 cm x 34 cm.
Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: KX4729
€40,47 €33,73 bez DPH
Drevené posúvacie náučné chodítko s triedičkou
Drevené posúvacie náučné chodítko s triedičkou
Akcia

VZDELÁVACIE DREVENÉ CHODÍTKO S TRIEDIČOM

Prvé kroky batoľaťa, ktoré sa učí chodiť, budú nepochybne veľkou výzvou! Poskytnú mu, a samozrejme aj vám, veľa uspokojenia. Odrážadlá pre deti môžu byť nielen zaujímavou hračkou, ale aj podporou počas učenia sa chodiť.

Drevený kočík má zabudované vzdelávacie hračky, ktoré vášmu dieťaťu umožnia zabaviť sa aj vtedy, keď sa mu nechce robiť ďalšie náročné kroky! Vďaka tomu sa kočík stane obľúbenou hračkou vášho dieťatka! Vaše dieťatko si užije veľa zábavy a vy budete mať istotu, že zábava je spojená so starostlivosťou o rozvoj vášho dieťaťa.

Presúvanie loptičiek, preskupovanie číselných dielikov alebo triedenie kociek sú jednoduché hry s množstvom výhod! Pomôžu stimulovať manuálne zručnosti vášho dieťaťa, najmä jemnú motoriku prstov a rúk.

Atraktívna hračka, ktorá rozvíja celý rad zručností najmladšieho člena rodiny, je snom každého rodiča. Kúpou dreveného vzdelávacieho kočíka s triedičkou umožníte svojmu dieťaťu spojiť zábavu so vzdelávaním už od útleho veku. Musíte si však uvedomiť, že učenie sa chodiť je proces, ktorým si vaše dieťa musí prejsť samo - drevený kočík bude len doplnkom, ktorý mu časť tohto učenia spríjemní. Nepochybne ich však povzbudí k tomu, aby sa rýchlejšie postavili a vstali.

Pohodlná rukoväť umiestnená 48 cm nad zemou umožní udržať pohodlnú polohu počas prvých krokov. Chrbát zostane vzpriamený, čím sa u vášho dieťaťa vytvoria správne návyky. Ľahko uchopiteľná rukoväť umožní bezpečné učenie chôdze.


Set contents:

  • Detské chodítko s manipulačnými prvkami

  • Bloky x6

Technické špecifikácie: Sada obsahuje: - detské chodítko, - detské chodítko, - detské chodítko, - detské chodítko:

  • Plast: drevo

  • Veková kategória: 12m+

Rozmery:

  • (šírka x výška x hĺbka): 32 cm x 49 cm x 34 cm

  • Výška rukoväte od zeme: 48 cm

  • Kolieska: 1: 14,5 cm

  • Blok na vzorky: 3 cm x 3 cm x 3,7 cm

  • Balenie: 56 cm x 35,5 cm x 14 cm

Výrobok zabalený v kartónovom obale.

Dodatočné parametre

Kategória: Chodítka
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3.9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Tento e-shop je certifikovaný.