U vybraných produktov doprava zadarmo na celú objednávku. Použite filter

Obojstranné alkoholové fixky v puzdre 168 + stojan

Sada alkoholových fixiek. Každý fix má dva hroty - tenký a hrubý. Maľovanie a kreslenie je fantastický spôsob, ako vyjadriť svoju kreativitu. Sada obsahuje: 168 značkovačov, stojan, puzdro. Dĺžka značky: 15 cm. Rozmery základne: 23x20x3cm.
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: KX5123_3
€18,30 €15,25 bez DPH
Obojstranné alkoholové fixky v puzdre 168 + stojan
Obojstranné alkoholové fixky v puzdre 168 + stojan
Akcia

OBOJSTRANNÉ ALKOHOLOVÉ FIXKY V PUZDRE 168 + STOJAN

Vneste do svojho života trochu farieb!

Tietoobojstranné fixky s intenzívnymi farbami určite podnietia vašu kreativitu a povzbudia vás k vytváraniu nových krásnych umeleckých diel.

Vďaka 168 alkoholovým fixkám budú skvelou voľbou, či už ste architekt, grafický dizajnér, skúsený ilustrátor alebo začínajúci umelec. Fixy sú skvelé pre každého - môžete kresliť, písať, ilustrovať, skicovať, tieňovať, navrhovať, vyfarbovať atď.

Každý fix má dva hroty, široký hrot ideálny na maľovanie väčších plôch a tenký hrot na vytváranie tenkých a presnejších čiar na pridávanie detailov. Správny tip zabezpečí, že výkres bude podrobný alebo lepšie zakrytý.

Atrament na alkoholovej báze poskytuje vynikajúce tieňovanie - farby sa navyše ľahko miešajú a umožňujú rýchle miešanie farieb. Atrament na báze alkoholu tiež rýchlo preniká na papier, takže sa pri maľovaní určite nerozmazáva a po zaschnutí sa stáva trvalým.

Vyfarbovanie alebo kreslenie fixkami je výbornou zábavou nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Dokonale precvičuje manuálne zručnosti a zároveň vám umožní zbaviť sa stresu a zabudnúť na problémy.

Súčasťou súpravy je plastový stojan, ktorý sa určite stane praktickým doplnkom pri maľovaní. Všetky značky budú vždy po ruke, pekne usporiadané v príslušných priehradkách. Okrem toho je puzdro, v ktorom sú fixky zabalené, ideálne na to, aby ste si celú sadu mohli vziať so sebou.

Súprava je ideálna ako darček pre každého tvorivého človeka bez ohľadu na vek! Zabaví vás na dlhé hodiny a pozitívne ovplyvní vašu predstavivosť a kreativitu. Pomôže tiež rozvíjať manuálne a umelecké zručnosti. Kto vie, možno je vo vás skutočný umelec!

Počet značiek: 168ks

Počet hrotov na značku: 2

Typ atramentu: alkoholový

Sada obsahuje:

  • 168x fixiek v rôznych farbách

  • Plastový stojan na fixky

  • Praktický prípad

Rozmery:

  • Dĺžka značky: 15 cm

  • Základňa: 23 cm x 20 cm x 3 cm

  • Balenie: 23,5 cm x 21 cm x 17 cm

Zabalené v estetickom puzdre.

Dodatočné parametre

Kategória: Výtvarné a školské potreby
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.71 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Tento e-shop je certifikovaný.