U vybraných produktov doprava zadarmo na celú objednávku. Použite filter

GIMMIK Bicykel Leo 12" 3+ oranžový

Bicykel na bežky vhodný pre deti od 2 do 6 rokov. Oceľová konštrukcia bicykla umožňuje nosnosť až 30 kg. Stabilnejšiu jazdu zabezpečia 12" kolesá a pneumatiky s dušou. Hmotnosť bicykla je len 4,3 kg, vďaka čomu sa ľahko prenáša. Vozidlo má mäkké sedlo
Dostupnosť Skladom odoslanie do 7 dní
Kód: KX3976
€37,14 €30,95 bez DPH
GIMMIK Bicykel Leo 12" 3+ oranžový
GIMMIK Bicykel Leo 12" 3+ oranžový
Akcia

Bicykel Leo cross-country


Premýšľate, aký je ideálny darček pre vaše dieťa? Hľadáte nápad na niečo originálne, čo vášmu drobcovi urobí radosť a čo po pár hodinách či dňoch hry nevyhodí? Niečo, k čomu sa bude s radosťou vracať?

Krosový bicykel Leo by mohol byť presne to, čo vaše dieťa potrebuje. Vozidlo poháňané silou vlastných svalov urobí vaše dieťatko zdatnejším a zdatnejším ako jeho rovesníci tráviaci čas na internete.

Cezpoľné bicykle oboznámia vaše dieťa s tým, ako sú tieto dvojkolesové vozidlá skonštruované, takže keď bude vaše dieťatko staršie, ľahko prejde na tradičný bicykel.

Priateľský bicykel na učenie sa jazdiť

Crosový bicykel Leo má všetko potrebné na prvé kroky pri osvojovaní si umenia jazdy na dvoch kolesách. Je mimoriadne stabilný, takže vaše dieťa sa nemusí stresovať, že neudrží rovnováhu. To je veľmi dôležité pre ďalšie učenie, pretože mnohé deti odradí od jazdy na bicykli len to, že raz alebo dvakrát stratili rovnováhu.

Crosový bicykel Leo je vybavený protišmykovými rukoväťami, ktoré umožňujú deťom pevne držať riadidlá, aj keď majú spotené ruky, čo pri učení sa jazdiť nie je ťažké.

Nafukovacie kolesá s dušami zaručujú veľmi dobrú priľnavosť bicykla k zemi. Vďaka tomu sa batoľa pri vykonávaní rôznych manévrov cíti na sedle bezpečne a nebojí sa pádu.

Ak sa naučí bezpečne brzdiť nohami, jazda na bicykli ho bude baviť. Určite potom bude chcieť naberať čoraz väčšiu rýchlosť, ale rodič by sa toho nemal báť. Keď dieťa dobre zvládne brzdenie, nič zlé sa mu nestane.

Ďalšie výhody prvého detského bicykla

Cyklistický bicykel Leo má mimoriadne otočné riadidlá, takže naučiť sa manévrovať a meniť smer by nemalo byť príliš veľkým problémom.

Rám vyrobený z oceľovej zliatiny je tvarovaný s ohľadom na pohodlie a bezpečnosť vášho dieťatka. Zvládnutie plynulého stúpania a rovnako plynulého klesania je kľúčom k úplnej samostatnosti dieťaťa pri jazde na bicykli.

Je známe, že batoľa v období, keď sa učí jazdiť, nevenuje veľkú pozornosť tomu, aby si nepoškriabalo vozidlo, preto je rám bicykla Leo vysoko odolný voči poškodeniu.

Ideálny prvý bicykel pre vaše dieťa môže byť len jeden - krosový bicykel Leo.

Technické špecifikácie

-Veková kategória 2 až 6 rokov

-Nosnosť do 30 kg

-Typ rámu ľahká oceľová konštrukcia

-Veľkosť kolies 12 palcov

-Typ kolies na ložiskách

-Pneumatiky gumové s vnútornou dušou

-Volant na ložisku

-Rukoväte protišmykové

-Hmotnosť 4,30 kg

-Brzda žiadne

-Sedlo pohodlné a mäkké

-Výška volantu: nastaviteľná 52 - 60 cm

-Výška sedadla: nastaviteľná 34 - 41 cm


Rozmery balenia: 60 cm x 17 cm x 34 cm

Výrobok je zabalený v kartónovom obale.

Dodatočné parametre

Kategória: Kolobežky,odrážadlá a vozidlá
Hmotnosť: 4.34 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Tento e-shop je certifikovaný.