U vybraných produktov doprava zadarmo na celú objednávku. Použite filter

Arkádová hra popping flying fries

Arkádová hra, po ktorej bude každý hráč hladný. Cieľom hry je vytiahnuť dobrú hranolku, a ak sa vám to nepodarí... všetky hranolky v balení pôjdu hore. Počet hráčov: 2-4 Vek: 4+. Veľkosť hranolčekov: 10,2 cm.
Dostupnosť Skladom odoslanie do 7 dní
Kód: KX4946
€2,65 €2,21 bez DPH
Arkádová hra popping flying fries
Arkádová hra popping flying fries
Akcia

ARKÁDOVÁ HRA POP-UP LIETAJÚCE HRANOLKY

Lietajúce hranolky! To je niečo, čo ešte nikto nepoznal! Ale možno práve vy budete dôvodom, prečo všetky hranolky vyskočia z obalu! Bolo by však lepšie, keby sa vám to nestalo!

Mimoriadne originálna a netradičná hra, pre všetkých fanúšikov nielen hranolčekov! Pravidlá hry sú triviálne jednoduché - hlavným cieľom je vybrať správne hranolky. A ak si vyberiete tie nesprávne... pripravte sa na to, že všetky pochutiny pôjdu na dračku!

Všetky prvky boli navrhnuté tak, aby čo najviac pripomínali chutné hranolky! Jasne červená nádoba a hranolčeky, ktoré sú často obľúbeným jedlom batoliat, určite povzbudia každého k hre. Veď kto by odolal hranolčekom?

Hra je neuveriteľne dynamická - na premýšľanie nie je čas! Musíte sa rýchlo rozhodnúť, ktoré hranolčeky chcete vytiahnuť. To vás naučí konať pod časovým tlakom a rýchlo reagovať na náhle sa meniacu situáciu. Zlepší tiež manuálne zručnosti a motorickú koordináciu. Predovšetkým však poskytne veľa zábavy! A to je predsa najdôležitejšie!

Pravidlá hry:

 1. Stlačte dno vnútri nádoby na hranolky,

 2. Umiestnite všetky hranolky do nádoby,

 3. Hranolčeky vyťahujte jeden po druhom, striedajte sa so svojimi súpermi,

 4. Ten, komu počas ťahu vypadnú všetky hranolky, prehráva.

Hra s vyskakujúcimi hranolkami je ideálnou zábavou na večery s rodinou alebo priateľmi. Umožní vám zblížiť sa a trochu si oddýchnuť pri fantastickej hre! Poskytne tiež veľa vzrušenia, ktoré sa ešte zdvojnásobí, keď hranolky vyskočia!

Produkt bol vyrobený z vysokokvalitných materiálov. To zaručuje, že aj keď budú hranolčeky mnohokrát vyskočené, budú stále vyzerať ako nové!

Vďaka farebnému a estetickému baleniu je výrobok ideálny ako darček pre menšie aj väčšie deti. Každý si zaslúži vidieť lietajúce hranolky!

Súprava obsahuje:

 • Hranolky

 • Obal na hranolky

Technické špecifikácie:

 • Počet hráčov: 2-4

 • Vek: 4+

 • Materiál: plast

Rozmery:

 • Fritter: 10,2 cm

 • Krabička na hranolky: 8 cm x 4 cm x 8 cm

 • Obal: 16 cm x 23,6 cm x 5,5 cm

Výrobok zabalený v atraktívnej kartónovej škatuli.


Dodatočné parametre

Kategória: Hry pre deti
Hmotnosť: 0.28 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Tento e-shop je certifikovaný.