U vybraných produktov doprava zadarmo na celú objednávku. Použite filter

Bezpečnostná bránka zábrana postele 120cm sivá

Praktická zábrana na posteľ. Zabezpečí vám pokojný spánok a istotu, že vaše dieťa nespadne na zem. Jeho montáž je neuveriteľne jednoduchá, stačí ho zasunúť pod matrac. Materiál: kovový rám + plast. Šírka bariéry: 120 cm. Výška: 48,5 cm.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: KX5319
€22,23 €18,53 bez DPH
Bezpečnostná bránka zábrana postele 120cm sivá
106035 bezpecnostna branka zabrana postele 120cm siva
Akcia

Bezpečnostná bránka zábrana postele 120cm sivá

Stáva sa vám, že sa uprostred noci zobudíte a zistíte, že vaše dieťatko má problémy so spánkom? Tak ho vezmete do svojej postele, ktorá sa môže ukázať ako príliš tesná pre toľko ľudí!

 

Potom nemôžete spať, pretože sa bojíte, že vaše dieťa alebo vy spadnete na zem. V takejto situácii je bezpečnostná zábrana nesmierne užitočná!

 

Praktická bezpečnostná zábrana na posteľ zabezpečí, že nikto, kto sa priblíži k okraju postele, ju omylom neopustí! Všetci budete ležať bezpečne a pohodlne, a to zabezpečí príjemný spánok pre rodičov aj dieťa!

 

Dizajn zábradlia je jednoducho navrhnutý, takže sa hodí do interiéru každej postele a každej spálne. Nemusíte sa obávať, že by ste narušili krásu celej miestnosti!

 

Montáž zábradlia je neuveriteľne jednoduchá! Začnite montážou vložením príslušných častí rámu do otvorov v leme z textilnej sieťoviny. Potom jednoducho zdvihnite matrac postele a vložte podň vyčnievajúce základy zábradlia!

 

Ak sa vaše dieťatko vráti do svojej postele, vďaka sklopným pántom môžete bez problémov uviesť spací priestor do pôvodného stavu! Stlačte tlačidlá na oboch stranách a zábradlie môžete ľahko sklopiť tak, aby nevyčnievalo nad úroveň matraca!

 

Rám zábrany postele je vyrobený z vysoko odolných materiálov. Na výrobu hlavných komponentov bol použitý odolný kov a konektory sú vyrobené z tvrdého plastu odolného voči poškodeniu.

 

Sieť je vyrobená tak, aby ste mohli pohodlne pozorovať svoje dieťa, ak je na druhej strane.

 

Použitie správnych materiálov a technológií znamená, že kryt v prípade potreby udrží nielen dieťa, ale aj dospelého! Všetci môžete stráviť noc bez obáv!

 

Materiál:

  • kovový rám s plastovými prvkami
  • Materiál: polyester

Rozmery:

  • šírka zábradlia: 120 cm
  • výška zábradlia: 48,5 cm
  • dĺžka podkladu pod matracom: 35 cm

Rozmery balenia: 66 cm x 14 cm x 9,5 cm

Zabalené v kartónovej krabici.

Dodatočné parametre

Kategória: Bezpečnostné zábrany,poistky a ochrany
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Tento e-shop je certifikovaný.