U vybraných produktov doprava zadarmo na celú objednávku. Použite filter

Bábika predavačka na nákupoch v obchode so zeleninou v supermarkete

Fantastická bábika, s ktorou sa môžete zahrať na predavačku. Sada obsahuje celý stánok s čerstvým ovocím a zeleninou. Hra rozvíja kreativitu a manuálne zručnosti. Materiál: plast. Veľkosť bábiky: 6x30 cm. Rozmery stánku: 13x6,5x25cm.
Dostupnosť Skladom odoslanie do 7 dní
Kód: KX5150
€6,69 €5,58 bez DPH
Bábika predavačka na nákupoch v obchode so zeleninou v supermarkete
Bábika predavačka na nákupoch v obchode so zeleninou v supermarkete
Akcia

BÁBIKA PREDAVAČKA NAKUPUJÚCA V SUPERMARKETE SO ZELENINOU

Krásna a usmievavá bábika s dlhými blond vlasmi v ružových šatách určite povzbudí vaše dieťa k veľkej zábave. Umožní jej hrať úlohu podnikateľky, ktorá vedie vlastný stánok s čerstvými produktmi. Stane sa novým kamarátom a priateľom vášho dieťatka!

Celý stánok bol vyrobený s dôrazom na detail. Množstvo ovocia a tabuľa s ponukou dňa určite povzbudia zákazníkov k nákupu. A praktický košík im umožní pohodlne držať výrobky, zatiaľ čo váha zabezpečí, aby pokladník mohol výrobky rýchlo odvážiť. A dôležitý doplnok pre každú podnikateľku - telefón - kontakt s dodávateľmi a zákazníkmi je veľmi dôležitý!

Hra s bábikami má pozitívny vplyv na detskú predstavivosť a kreativitu, pretože umožňuje vymýšľať najrôznejšie scenáre, takže tieto vlastnosti sa rýchlo rozvíjajú. Keď je predstavivosť limitom, hra nemá hranice!

Obliekanie a hra s bábikou si vyžaduje pohyb rúk a paží, vďaka čomu je hra s nimi prospešná pre ich presnosť a precíznosť, ako aj pre koordináciu oko-ruka! Aj tie najjednoduchšie hry môžu mať veľkú výchovnú hodnotu!

Bábika je vysoká 30 cm, takže sa dokonale hodí do všetkých typických šiat pre bábiky tohto typu mimo súpravy. To vám umožní obliekať ju podľa vlastného uváženia a vytvárať ďalšie a ďalšie zaujímavé outfity! Určite to hre dodá veľa vzrušenia!

Použité materiály sú odolné a hlavne bezpečné pre vaše dieťa! To zaručuje primeranú odolnosť a pohodlie pri používaní.

Výrobok bude nepochybne fungovať ako darček pre dievčatá staršie ako tri roky, pretože je zabalený v estetickom, farebnom obale!

Materiál: plast

Vek dieťaťa: 3+

Obsah sady:

  • Bábika

  • Stánok

Rozmery:

  • Bábika: 6 cm x 30 cm

  • Stánok: 13 cm x 6,5 cm x 25 cm

  • balenie: 32 cm x 34 cm x 7 cm

Balené v estetickej kartónovej krabici.

Dodatočné parametre

Kategória: Bábiky a doplnky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.51 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Tento e-shop je certifikovaný.