Vzdelávacie včelie dierovacie kladivo

Dierovač v tvare včely. Zábava pri stláčaní vyčnievajúcej záložky stimuluje koncentráciu a zmysel pre logické myslenie. Hračka má pohyblivé kolieska. Zaujímavý dizajn a farby potešia vaše batoľa. Materiál: plast. Rozmery: 10,5x10,5x7 cm.
Dostupnosť Skladom odoslanie do 7 dní
Kód: KX5424
€5,08 €4,23 bez DPH
Vzdelávacie včelie dierovacie kladivo

VZDELÁVACÍ PUNČ VČELA


Sladká včielka hľadá nového priateľa! Postará sa o ňu vaše dieťatko?

Včely sú najdôležitejšie organizmy na Zemi. Bez nich by nebolo života! Bohužiaľ, sú veľmi chúlostivé, takže si vyžadujú obrovskú úctu a starostlivosť!

Táto včielka, ktorá je v skutočnosti bodliak, sa stane skvelým priateľom vášho dieťatka!

Predovšetkým je neuveriteľne roztomilý, takže upúta pozornosť vášho dieťaťa a povzbudí ho k hre! Žlté a čierne farby sú veľmi jasné, teplé a príjemné! Nepochybne sa bude páčiť nielen najmenším, ale aj ich rodičom!

Okrem roztomilého dizajnu ponúka hračka aj ďalšie užitočné funkcie!

Najväčšia zábava je stláčať záložky na chrbte roztomilého hmyzu! A ako presne to funguje? Jeden z nich vždy vyčnieva nad ostatnými a po jeho stlačení sa objaví ďalší, náhodne vybraný! To vám umožní nekonečnú zábavu!

Pohyblivé kolieska urobia zo včielky zaujímavé a neobvyklé vozidlo, ktoré doplní všetku jednoduchú zábavu!

Stláčanie vyskakovacích okienok umožní nielen skvelú zábavu pre najmenších, ale pomôže aj pri riešení stresu alebo nadmerného pohybu rúk pre dospelých!

Pre deti má takáto hra, aj napriek svojej jednoduchosti, mnoho rozvojových výhod! Zlepší koordináciu pohybov, posilní prsty a pomôže celkovému rozvoju motoriky! Nepochybne podporí premýšľanie o princípe hračky, stimuluje intelektuálne schopnosti a podnecuje myseľ!

Hračka v tvare včely bude dobrou inšpiráciou, ako sa dozvedieť viac o tomto veľmi užitočnom hmyze! Možno vďaka tomu vaše dieťa ľahšie pochopí základy ochrany životného prostredia! Čím skôr sa začne starať o životné prostredie, tým ľahšie bude v dospelosti chrániť krásnu prírodu!Technické parametre:

  • Vek dieťaťa: 18m+

  • Materiál: plast

  • Rozmery berušky: 10,5 cm x 9,5 cm x 6 cm

  • Rozmery balenia: 10,5 cm x 10,5 cm x 7 cm

Výrobok je zabalený v atraktívnej kartónovej krabici.

Dodatočné parametre

Kategória: Vzdelávacie hračky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.12 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Tento e-shop je certifikovaný.