U vybraných produktov doprava zadarmo na celú objednávku. Použite filter

Guľôčková dráha s guľôčkovou šmýkačkou

Guľôčková šmýkačka v tvare palmy. Ak chcete, aby loptička spadla, položte ju na vrchol veže a stlačte opicu. Farebné palmové prvky môžete ľubovoľne rozmiestniť. Hra podporuje učenie farieb, logické myslenie a kreativitu. Rozmery: 40x20x19 cm.
Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: KX5434
€7,86 €6,55 bez DPH
Guľôčková dráha s guľôčkovou šmýkačkou
Guľôčková dráha s guľôčkovou šmýkačkou
Akcia

GUĽÔČKOVÁ VEŽA DRÁHA GUĽÔČKOVÁ ŠMÝKAČKA


Môže jednoduchá hračka poskytnúť vášmu dieťaťu veľa zábavy? Samozrejme! Niektorí ľudia dokonca veria, že čím je hračka menej zložitá, tým je pre vaše dieťatko zábavnejšia!

Napriek svojej jednoduchosti má táto guľôčková dráha množstvo vzdelávacích vlastností, ktoré budú skvelé pre rozvoj vášho dieťaťa!

Aby ste upútali jeho pozornosť, každý kus je v inej, výraznej farbe! Dieťa tak bude ľahšie rozlišovať jednotlivé dieliky od seba, stimuluje to jeho zrak a pomôže mu to naučiť sa rozlišovať farby!

Veža má podobu palmy, na ktorej vrchole sedí rozkošná opička! Okrem nádherného úsmevu a rozkošného vzhľadu má aj ďalšiu funkciu!

Ak chcete, aby sa loptička vydala na cestu po dráhe, umiestnite ju na hornú úroveň. Zastaví sa v otvore s račňou a po stlačení opice sa loptička vydá na rýchlu cestu!

Roztomilé zvieratko sa bude s vaším dieťatkom hrať s veľkým potešením!

Pre staršie deti môže byť zaujímavé postaviť si vežu samy! Toto bude perfektný úvod do hry so zložitejšími stavebnicami v budúcnosti!

Napriek svojej jednoduchosti bude mať hračka pozitívny vplyv na celkový vývoj vášho dieťaťa! Zlepší jeho intelektuálne aj manuálne zručnosti, čo nesporne zabezpečí jeho správny rozvoj!

Predovšetkým výrazné a pútavé farby budú mať veľký vplyv na schopnosť rozpoznávať tvary a predmety!

Sledovanie loptičky rútiacej sa po šmýkačke, úprava dráhy a jej sťaženie bude skvelým základom pre pochopenie základných fyzikálnych zákonov! Gravitácia sa stane zrozumiteľnou, čo len podnieti ďalšiu zvedavosť pri skúmaní sveta!

Umiestnenie loptičky na správne štartovacie miesto, otvorenie západky a chytenie rýchlej loptičky na konci dráhy zlepší všetky manuálne zručnosti, ako je koordinácia oko-ruka, presnosť rúk a reflexy! Určite sa bude vášmu dieťaťu hodiť v budúcnosti, keď sa bude učiť písať, keď bude skúšať šport alebo keď začne hrať na hudobný nástroj!

Hračka taká jednoduchá a užitočná, že poteší dieťa aj rodiča!Technické špecifikácie:

  • Vek: od 18 rokov

  • Materiál: plast

  • Rozmery zloženého sklíčka: 40 cm x 20 cm x 19 cm

  • Priemer gule: 5 cm

  • Rozmery balenia: 32 cm x 29,5 cm x 12,5 cm

Výrobok je zabalený v atraktívnej kartónovej krabici.

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.79 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Tento e-shop je certifikovaný.