Balančná doska LULILO BOLDO pre deti

Drevená balančná doska na zlepšenie zmyslu pre rovnováhu. Ideálne pre deti aj dospelých. Môže slúžiť ako hračka, hojdačka, stolička alebo ako cvičebný nástroj. Materiál: lipová preglejka. Maximálne zaťaženie: do 200 kg. Rozmery: 82x30x2cm.
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: KX5417
€45,72 –3 % €44,06 €36,72 bez DPH
Balančná doska LULILO BOLDO pre deti
Balančná doska LULILO BOLDO pre deti
Akcia
€45,72 –3 %

BALANČNÁ HOJDAČKA PRE DETI


Cvičenie a zábava zároveň!

Jednoduchá a ľahko použiteľná hračka môže poskytnúť veľa zábavy!

Balančná doska bude skvelým produktom pre deti aj dospelých! Každý si nájde svoj vlastný spôsob zábavy.

Podľa princípov, ktoré vypracovala Maria Montessori, čím je hračka jednoduchšia, tým lepšie ovplyvňuje vývoj dieťaťa! Nie je pochýb o tom, že balančná doska sa na to dokonale hodí!

Doska má množstvo užitočných funkcií! Okrem toho, že je to skvelá hračka a mimoriadne pútavá cvičebná pomôcka, môže okrem iného slúžiť aj ako stolička, na ktorej sa batoľa môže postaviť, aby dosiahlo na vrchol. Ideálne doplní aj pretekársku dráhu pre autíčka, keď je jej trasa vedená nad aj pod doskou!

A keď sa vaše dieťatko unaví hrou, jednoducho si ľahnite na dosku a tá sa okamžite premení na hojdačku, ktorá ponúka pohodlný a príjemný odpočinok!

Najdôležitejšou funkciou balančnej dosky je, že sa dá použiť na tréning rovnováhy! To bude mať veľký vplyv na ovládanie vlastného tela, čo bude užitočné pre deti v ich vývojových rokoch, ako aj pre dospelých!

V prípade tých najmenších cvičenia prospejú pohybovej koordinácii, umožnia presnejšie pochopiť, ako ovládať telo, a pomôžu aj pri správnom vývoji kĺbov a svalov!

Pohyb je mimoriadne dôležitý aj pre dospelých! Cvičenia na balančnej doske pomôžu zapojiť sa do pravidelnej fyzickej aktivity, starať sa o hmotnosť a silu kĺbov!

Na výrobu dosky bolo použité robustné drevo, ktoré bolo odborne a starostlivo ošetrené. Všetky povrchy balančnej dosky boli starostlivo obrúsené, čím sa eliminuje riziko vzniku triesky!

Na zabezpečenie primeranej odolnosti a trvanlivosti bol výrobok ošetrený olejom bezpečným pre ľudí, ktorý spĺňa všetky požadované normy.

Použitie dreva je skvelým riešením pre ľudí, ktorí si cenia životné prostredie a ochranu prírody. V porovnaní s výrobkami z plastu zanecháva oveľa menšiu uhlíkovú stopu. Vaše dieťa sa tak nielen zahrá so zaujímavou a peknou hračkou, ale v budúcnosti sa bude môcť tešiť aj z nepoškodenej prírody!

  • Technické špecifikácie:
  • Plastové: lipová preglejka
  • Maximálna hmotnosť používateľa: 200 kg
  • Rozmery dosky: 82 cm x 30 cm x 2 cm
  • Rozmery balenia: 85 cm x 31 cm x 3 cm

Výrobok je zabalený v kartónovom obale.


Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.58 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Vzdelávacia hračka klavír RK-749 Ricokids
€13,83
774900
Ricokids drevené hojdacie auto 785001 hasičský zbor 785001
Vzdelávací domček na hranie s telefónom RK-754 Ricokids
Akcia
€22,79
775400
Vzdelávacia hračka kocka s melódiou Ricokids 781700
Akcia
€23,79
781700
Toaleta pre deti kozmetika LED zvuky 13 prvkov
€27,53
HC198786
Tento e-shop je certifikovaný.