Balančná doska- Hojdačka

Drevená balančná doska na zlepšenie zmyslu pre rovnováhu. Ideálne pre deti aj dospelých. Môže slúžiť ako hračka, hojdačka, stolička alebo ako cvičebný nástroj.

Materiál: borovica/preglejka1/buk

Rozmery produktu: Dĺžka 81,2 x Šírka 41,3 x Výška 50 cm -

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Kód: 193967
€93,80 –30 % €65,20 €54,33 bez DPH
Balančná doska- Hojdačka
142449 balancna doska hojdacka
€93,80 –30 %

BALANČNÁ HOJDAČKA PRE DETI

 

Cvičenie a zábava zároveň!

Jednoduchá a ľahko použiteľná hračka môže poskytnúť veľa zábavy!

Balančná doska bude skvelým produktom pre deti aj dospelých! Každý si nájde svoj vlastný spôsob zábavy.

Podľa princípov, ktoré vypracovala Maria Montessori, čím je hračka jednoduchšia, tým lepšie ovplyvňuje vývoj dieťaťa! Nie je pochýb o tom, že balančná doska sa na to dokonale hodí!

Doska má množstvo užitočných funkcií! Okrem toho, že je to skvelá hračka a mimoriadne pútavá cvičebná pomôcka, môže okrem iného slúžiť aj ako stolička, na ktorej sa batoľa môže postaviť, aby dosiahlo na vrchol. Ideálne doplní aj pretekársku dráhu pre autíčka, keď je jej trasa vedená nad aj pod doskou!

A keď sa vaše dieťatko unaví hrou, jednoducho si ľahnite na dosku a tá sa okamžite premení na hojdačku, ktorá ponúka pohodlný a príjemný odpočinok!

Najdôležitejšou funkciou balančnej dosky je, že sa dá použiť na tréning rovnováhy! To bude mať veľký vplyv na ovládanie vlastného tela, čo bude užitočné pre deti v ich vývojových rokoch, ako aj pre dospelých!

V prípade tých najmenších cvičenia prospejú pohybovej koordinácii, umožnia presnejšie pochopiť, ako ovládať telo, a pomôžu aj pri správnom vývoji kĺbov a svalov!

Pohyb je mimoriadne dôležitý aj pre dospelých! Cvičenia na balančnej doske pomôžu zapojiť sa do pravidelnej fyzickej aktivity, starať sa o hmotnosť a silu kĺbov!

Na výrobu dosky bolo použité robustné drevo, ktoré bolo odborne a starostlivo ošetrené. Všetky povrchy balančnej dosky boli starostlivo obrúsené, čím sa eliminuje riziko vzniku triesky!

Na zabezpečenie primeranej odolnosti a trvanlivosti bol výrobok ošetrený olejom bezpečným pre ľudí, ktorý spĺňa všetky požadované normy.

Použitie dreva je skvelým riešením pre ľudí, ktorí si cenia životné prostredie a ochranu prírody. V porovnaní s výrobkami z plastu zanecháva oveľa menšiu uhlíkovú stopu. Vaše dieťa sa tak nielen zahrá so zaujímavou a peknou hračkou, ale v budúcnosti sa bude môcť tešiť aj z nepoškodenej prírody!

 

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.58 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Príbeh značky Atmosphera sa začína v roku 2011 pod vedením Jacques-Oliviera Abiteboula a Camille Motte, respektíve prezidenta a riaditeľa spoločnosti. Trendová a dostupná značka so silnými hodnotami: sloboda, rovnosť a spolupatričnosť. Cieľ značky je podporovať vás pri zdobení vášho domova , aby ste sa doma cítili lepšie. Značka skutočne ponúka širokú škálu produktov na  vybavenie a skrášlenie každej miestnosti v dome. Tiež praktizuje dostupné stanovovanie cien.
Dnes je značka Atmosphera prítomná všade vo Francúzsku vďaka partnerským distribútorom, ktorí ponúkajú nábytok, doplnky, dekoratívne predmety ...

Podobné produkty

Héliová fľaša 0,42 m3 s balónmi a stuhou
Novinka
€51,19
799100
Vzdelávacia hračka kocka RK-747 Ricokids
Novinka
€19,71
774700
5454 3 tirelire cochon avec couronne en ceramique 1[1]
€10,90
€12,50 (–12 %)
158753
Vzdelávacia hračka kocka s melódiou Ricokids 781700
Novinka
€12,93
781700
Spací vak do kočíka, sánky Elmi Ricokids - džungľa
Novinka
€36,81
720015
Nákladné auto + 5 autíčok RK-760 Ricokids
Novinka
€7,58
776000
Tento e-shop je certifikovaný.