Lekársky kufrík strieborný

Vaše dieťa si s touto lekárskou taškou užije veľa zábavy, pretože podporuje veľa hier. Je tu všetko vybavenie, ktoré môže malý lekár potrebovať. Taška obsahuje veľa zábavného vybavenia:

  • 1 smotana
  • 1termometer
  • 1 injekcia
  • 1 stetoskop
  • 1 ušný a očný prístroj
  • 1 blodpreasure
  • 1 tablety
  • 1 liek
  • 1 čelenka

Farba:Sivá
Vek:3+
Materiál:Kartón, drevo
Balenie :19 x 13 x 7 cm
Veľkosť výrobku:19 x 13 x 7 cm
EAN:7332599071721
Dostupnosť Skladom (4 ks)
Kód: W7172
€31,90 –6 % €29,91
Lekársky kufrík strieborný
Lekársky kufrík strieborný
€31,90 –6 %

Popis

Doktorská súprava s 9 rôznymi zábavnými doplnkami. Všetko, čo by malý doktor mohol potrebovať. S touto lekárskou súpravou si vaše dieťa môže doma založiť vlastnú ordináciu.

Dodatočné parametre

Kategória: Montessori zmyslové pomôcky
Záruka: 2
Hmotnosť: 0.433 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

JaBaDaBaDo je švédska dizajnérska spoločnosť, ktorá vyrába a predáva detské drevené hračky, nábytok a dekorácie do škôlky a detskej izby. Kombinujeme škandinávsky dizajn so zábavným a hravým srdcom s unikátnymi vzormi a súčasnými farbami.

Spoločnosť je rodinným podnikom, ktorý v roku 1993 založili manželia Eva a Calle. Majú spoločnú vášeň pre navrhnuté a ručne vyrobené detské hračky a dekorácie. Od tej doby naše podnikanie rástlo a dnes sa kolekcia JaBaDaBaDo predáva v Škandinávii a Európe prostredníctvom rastúcej siete distribútorov.

V JaBaDaBaDo budeme vždy srdcom deti; poháňa nás láska k tým najmenším. Naša filozofia je naďalej založená na našom základnom koncepte; navrhovať vysokokvalitné a zábavné výrobky, ktoré podporujú rozvoj, hravosť a predstavivosť detí a prinášajú do ich malého kúzelného sveta pocit zábavy a šťastia.

Všetky naše výrobky sú navrhnuté interne a sú vyrobené zo starostlivo vybraných materiálov najvyššej kvality. Veľká časť zbierky je vyrobená z prírodných materiálov, ako je drevo a bavlna. Materiály, ktoré uspokoja požiadavky rodičov na kvalitu a zaistia, aby hračky vydržali a milovali budúcu generáciu.

Produkty sú vytvárané s veľkou vášňou a inováciami, aby boli zábavné a funkčné, mali vzrušujúce tvary a inovatívne vzory.

Nikdy nám nedochádzajú nové nápady a naši dizajnéri neustále vytvárajú nové krásne výrobky. Rodina JaBaDaBaDo sa do budúcna stále rozrastá.

Tento e-shop je certifikovaný.