Drevené montessori puzzle 180el.

Montessori drevené puzzle. Hra pozostáva z usporiadania obrázkov podľa vzorov na kartách alebo vlastnej kreatívnej invencie Sada obsahuje: 180 kociek rôznych tvarov a farieb, 24 obojstranných kariet a vrecko. Rozmery balenia: 21x24,5x4cm.
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: KX5367
€12,35
Drevené montessori puzzle 180el.
Drevené montessori puzzle 180el.
Akcia

MONTESSORI DREVENÉ PUZZLE 180 EL.

Ako rozvinutá je vaša predstavivosť a predstavivosť vášho dieťaťa? Teraz máte skvelú príležitosť to zistiť!

Táto originálna, ale mimoriadne jednoduchá hračka určite pomôže! Vďaka drevenej skladačke budete môcť vytvoriť mnoho zaujímavých vzorov!

Na upútanie pozornosti batoliat je každé puzzle pokryté farebnou farbou. Nepochybne to povzbudí deti k hre! A okrem toho, že sa výborne zabavia, pomôžu im rozpoznať a pomenovať viditeľné farby!

Až 180 kusov vám umožní vytvoriť skutočne pokročilé obrázky! Jediným obmedzením bude predstavivosť zostavovateľa! A keď skončíte s hraním, môžete všetky dieliky uložiť do praktickej látkovej tašky!

A keď využijete všetky nápady, ktoré vám napadnú, pomôžu vám vzorové karty, ktoré sú súčasťou sady! Dvadsaťštyri obojstranne vytlačených kariet obsahuje spolu štyridsaťosem vzorov rôznej náročnosti !

Takáto hračka prospeje rozvoju rodinných vzťahov - každá chvíľa, ktorú ako rodič strávite so svojím dieťaťom, bude mať za následok rozvoj vášho puta!

Dobrá hračka je taká, ktorá poskytuje nielen zaujímavú zábavu, ale podporuje aj komplexný rozvoj vášho dieťatka! Podľa pedagogiky, ktorú vyvinula Maria Montessori, čím je hračka jednoduchšia, tým lepšie spĺňa tieto zásady!

Táto drevená skladačka pomôže pri rozvoji široko chápaných intelektuálnych schopností - najmä kreativity a priestorovej predstavivosti!

Manuálne zručnosti nezostanú pozadu! Skladanie puzzle si vyžaduje presnosť a precíznosť ruky, ako aj koordináciu oko-ruka!

Výrobok je celý vyrobený z dreva, čo zaručuje nielen primeranú odolnosť, ale aj bezpečnosť! Všetky drevené diely sú starostlivo obrúsené a natreté netoxickou farbou, takže sa vám do jemných rúk nezapichnú žiadne triesky.

Puzzle sú zabalené v estetickej kartónovej krabici, takže sú ideálne ako darček!


Obsah súpravy


  • 180 drevených kociek rôznych tvarov a farieb
  • 24 obojstranných kariet
  • textilné úložné vrecko


Materiál


  • drevené bloky
  • papierové karty


Rozmery:


  • karty: 8 cm x 6 cm
  • jeden blok (šesťuholník)): 4 cm x 5 cm
  • rozmery obalu: 21 cm x 24,5 cm x 4 cm


Balené v atraktívnej kartónovej krabici.
Dodatočné parametre

Kategória: Montessori zmyslové pomôcky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.38 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Tento e-shop je certifikovaný.