U vybraných produktov doprava zadarmo na celú objednávku. Použite filter

Dinosaurus - plastelínová sada

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 00022775
€25,30 –66 % €8,46 €7,05 bez DPH
Dinosaurus - plastelínová sada
cze pl Plastelina sada dinosaurus 22775 17261 8
Akcia
€25,30 –66 %
POHYBLIVÝ DINOSAUR, KTORÝ JE A ZNÁŠA VAJCIA - dinosaurus je veľmi kreatívne riešenie pre hranie. Jeho ruky a nohy sú pohyblivé, možno ich umiestniť do rôznych polôh a otvoriť ústa a brucho. Vďaka tomu môže dieťa dinosaura nakŕmiť. Nad chvostom je navyše skryté tlačidlo, ktoré otvára spodný úložný priestor a dinosaurus sa vyprázdni. Dinosaurus môže tiež klásť vajíčka vyrobené dieťaťom.
PEČIATKA, VYKRAJOVAČKY A FORMY NA VAJCIA – sada obsahuje bezpečné vykrajovače a pečiatky, ktoré razíme na hmotu. To sú rôzni dinosaury, Navyše je zahrnutý formulár pre vytvorenie dinosaurieho vajcia.
6 HROMADNÉ FARBY – sada obsahuje 6 nádob s plastovou hmotou. Každá má inú farbu. Veľkou výhodou setu je možnosť kombinovať jednotlivé farby hmôt, čím môže vzniknúť úplne iná farba a umožní vám užiť si ešte viac zábavy.
PODNETOVANIE KREATIVITY A PREDSTAVIVOSTI - hra so sadou plastových materiálov rozvíja fantáziu a kreativitu detí a tiež ich manuálne zručnosti. Je to tiež skvelá príležitosť pobaviť sa s rodičmi, súrodencami alebo priateľmi.

Dodatočné parametre

Kategória: Kuchynky a doplnky do kuchyne
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Tento e-shop je certifikovaný.