Detská úložná polica 3

Technické parametre

Rozmery:   Dĺžka  34,4 x H,32x Výška 100,5
cm Hrúbka: 1,2 cm

Materiál: MDF

Hmotnosť: 10 kg

Farby: biela

 

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: 138907C
€75 –48 % €38,50 €32,08 bez DPH
Detská úložná polica 3
138907C[1]
€75 –48 %

Vytvorte zábavnú a funkčnú dekoráciu s touto detskou úložnou policou pre deti. Okrem organizácie miestnosti bude aj ústredným bodom dekorácie.


Funkčné úložisko
Vďaka 3 priehradkám ponúka táto domáca knižnica veľký úložný priestor a znásobuje možnosti použitia. Zmestia sa do nej knihy, drobnosti, lampa a malé tajné boxy.
Nainštalujte do spodnej časti tejto knižnice látkový úložný kôš so vzorom pre deti na ukladanie plyšových hračiek a hodov.

Dodatočné parametre

Kategória: Regále
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 11.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Príbeh značky Atmosphera sa začína v roku 2011 pod vedením Jacques-Oliviera Abiteboula a Camille Motte, respektíve prezidenta a riaditeľa spoločnosti. Trendová a dostupná značka so silnými hodnotami: sloboda, rovnosť a spolupatričnosť. Cieľ značky je podporovať vás pri zdobení vášho domova , aby ste sa doma cítili lepšie. Značka skutočne ponúka širokú škálu produktov na  vybavenie a skrášlenie každej miestnosti v dome. Tiež praktizuje dostupné stanovovanie cien.
Dnes je značka Atmosphera prítomná všade vo Francúzsku vďaka partnerským distribútorom, ktorí ponúkajú nábytok, doplnky, dekoratívne predmety ...

Tento e-shop je certifikovaný.