Plyšový "Jednorožec" XL 48 cm

Rozmery38 x  22 x  výška 48 cm
Materiál látky: 100% Polyester
Materiál výplne: Polyester
Hmotnosť: 0,31 kg
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 174079
€29,90 –16 % €25,20
Plyšový "Jednorožec" XL 48 cm
01W014451A[1]
€29,90 –16 %

Táto plyšová hračka maxi Jednorožec pre deti, ktorá prispieva k tým najsladším snom, maznaniu a hre, je ideálnym darčekom pre malých snílkov.

Dekoratívna hračka
Tento plyšový jednorožec si vás získa svojou veľkou veľkosťou. Môže sa stať obľúbenou prikrývkou vašej dievčatka a zároveň môže predstaviť nový dekoratívny predmet do jej spální.

Ľahko
udržiavateľný plyš Tento polyesterový plyš sa ľahko udržiava. Jeho zloženie umožňuje jednoduché umývanie, najlepšie najlepšie.

Tento maxi plyš jednorožca si prirodzene nájde svoje miesto v detskej kabínkovej posteli Atmosphera.

Malý ozdobný doplnok
Rozhodnite sa pre romantickú výuku použitím pastelových farieb, ako je ružová, fialová alebo žltá, alebo ozdobený farebným vesmírom s väčšími a predmetmi pripomínajúcimi jasne dúhu.

Dodatočné parametre

Kategória: Plyšové hračky
Záruka: 2
Hmotnosť: 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Príbeh značky Atmosphera sa začína v roku 2011 pod vedením Jacques-Oliviera Abiteboula a Camille Motte, respektíve prezidenta a riaditeľa spoločnosti. Trendová a dostupná značka so silnými hodnotami: sloboda, rovnosť a spolupatričnosť. Cieľ značky je podporovať vás pri zdobení vášho domova , aby ste sa doma cítili lepšie. Značka skutočne ponúka širokú škálu produktov na  vybavenie a skrášlenie každej miestnosti v dome. Tiež praktizuje dostupné stanovovanie cien.
Dnes je značka Atmosphera prítomná všade vo Francúzsku vďaka partnerským distribútorom, ktorí ponúkajú nábytok, doplnky, dekoratívne predmety ...

Tento e-shop je certifikovaný.