Interaktívna hudobná podložka tancujúci klavír

Interaktívny klavír - tanečná podložka. Má dva panely: klavír s rôznymi melódiami a tlačidlá so zvukmi zvierat. Príjemné farby povzbudia vaše dieťa k hre. Napájanie pomocou batérií: 3x AA (nie sú súčasťou dodávky). Rozmery: 100x40 cm.
Dostupnosť Skladom odoslanie do 7 dní
Kód: KX5435
€9,85 –32 % €6,68 €5,57 bez DPH
Interaktívna hudobná podložka tancujúci klavír
Interaktívna hudobná podložka tancujúci klavír
Akcia
€9,85 –32 %

INTERAKTÍVNA HUDOBNÁ PODLOŽKA TANCUJÚCI KLAVÍR


Hudba je tu už mnoho rokov! Dnes obklopuje ľudí neustále, od skorého rána až do večera!

Najrozpoznateľnejší ľudia sa často venujú hudbe! Je to vášeň, ktorá sa môže zmeniť na zaujímavú a uspokojivú prácu.

Kedy by teda malo vaše dieťa začať svoju hudobnú kariéru? Čím skôr, tým lepšie! Pre batoľatá vo veku troch rokov je hudobná podložka skvelým riešením!

Aby upútal pozornosť vášho dieťatka, je jedinečne farebný a vyrobený v rozkošnom štýle! Mladého hudobníka to nepochybne povzbudí k hre!

Výrobok má podobu klavíra, ktorý umožní batoľaťu zvyknúť si na často sa vyskytujúce klávesové nástroje. Keď stlačíte (alebo stlačíte) kláves, z klavíra sa ozve zvuk určitej výšky.

Okrem zvukov dosahu sa z reproduktora po stlačení príslušných tlačidiel ozývajú aj rôzne zvuky zvierat! Vaše dieťa tak spozná rôzne zvieratá! Ďalší výlet na vidiek bude určite zaujímavejší!

Hudobné hračky umožňujú deťom rozvíjať množstvo potrebných kognitívnych funkcií. Predovšetkým im vycibrí sluch a naučí ich rozpoznávať a rozlišovať zvuky, čo bude nesmierne užitočné, ak sa v budúcnosti začnú učiť hrať na akýkoľvek skutočný nástroj.

Hudba pozitívne ovplyvňuje inteligenciu a predovšetkým citlivosť a empatiu. Je to skvelý nástroj na vyjadrenie emócií, dokonca aj základné hudobné hračky podporujú dieťa pri zvládaní negatívnych pocitov.

Nesmieme zabúdať, aký dôležitý je pohyb pre zdravý vývoj dieťaťa! Tanec, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou hry na hudobnej podložke, zapája celé telo. Týmto spôsobom sa všetky svaly dieťaťa dynamicky rozvíjajú prirodzeným spôsobom!

Na výrobu výrobku boli použité odolné a predovšetkým pre deti bezpečné materiály. Môžete si byť istí, že hračka nielenže vydrží hodiny hry, ale ani nijako neublíži vášmu dieťaťu!

Vštepte svojmu dieťaťu vášeň pre hudbu! Možno to bude začiatok jeho veľkého úspechu?


Technické špecifikácie :

  • Vek: 3+

  • Rozmery: 100 cm x 40 cm

  • Napájanie: 3 x batérie AA (nie sú súčasťou dodávky)

Výrobok je zabalený v atraktívnej kartónovej krabici.

Dodatočné parametre

Kategória: Penové podložky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.53 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Tento e-shop je certifikovaný.