U vybraných produktov doprava zadarmo na celú objednávku. Použite filter

EEVAA Podložka na hranie Čísla

Dostupnosť Skladom odoslanie do 7 dní
Kód: 4895250600997
€99,90 €83,25 bez DPH
EEVAA Podložka na hranie Čísla
EEVAA Podložka na hranie Čísla
Pri kúpe tohto produktu doprava zadarmo na celú objednávku
Doprava zadarmo
Naše pohodlné podložky na hranie Play&Go EEVAA sú vyrobené z prémiovej, netoxickej peny EVA, takže sú bezpečné pre deti všetkých vekových kategórií, dokonca aj pre bábätká! Dvojitá potlač, dvojnásobná zábava: Naše podložky sú potlačené na oboch stranách a majú dizajn, ktorý podporuje predstavivosť.  A keď sa hranie skončí, môžete hraciu podložku jednoducho premeniť na úložný box a uložiť do nej všetky hračky. Netoxická: Kompletne vyrobený z netoxických materiálov, takže je bezpečný aj pre deti. Flexibilná: Prejdite z podložky na hranie do úložného boxu a uložte si hračky na neskôr. Odolná a vodotesná: Ľahko sa čistí, bez ohľadu na to, aký je neporiadok. Štýlová: Obojstranná potlač, vzorovaná strana dáva vašej podložke vyniknúť tým najlepším spôsobom. Bezpečná: Testované podľa amerických aj európskych noriem pre hračky   Vek: 10mesiacov + Rozmer: 180x180cm Obsahuje: 9ks   Starostlivosť: • Pred prvým použitím jemne utrite vlhkou handričkou a dôkladne osušte. • Nenamáčajte vo vode ani v práčke. • Len na použitie v interiéri a vyhýbajte sa priamemu slnečnému žiareniu. • Na hracej podložke sa vyhýbajte ostrým predmetom, ako sú pazúry domácich zvierat, vysoké podpätky alebo ťažké predmety. • Najlepšie výsledky dosiahnete nanesením jemného mydla na vlhký uterák, aby ste ho utreli. Nepoužívajte čistiace prostriedky, čistiace prostriedky na báze alkoholu a drôtenky.

Dodatočné parametre

Kategória: Penové podložky
Záruka: 2
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

V roku 2015 Celine a jej manžel Alain znovu inovovali dômyselné riešenie skladovania hračiek. Play & Go začalo ako vášeňový projekt, ale rýchlo sa stalo medzinárodnou senzáciou.

Na základe skúseností Alaina ako obchodného riaditeľa nadnárodnej spoločnosti a 5 rokov Céline ako riaditeľky online detského butiku tím manželov a manželiek zaujal novinárov na svojom prvom medzinárodnom veľtrhu. Keď ich jedinečná úložná taška debutovala v japonskej a francúzskej národnej televízii, vedeli, že ich vášeňový projekt je predurčený stať sa niečím väčším, než si kedy dokázali predstaviť!

Tento e-shop je certifikovaný.