Korálky na výrobu šperkov - DIY

ŠPECIFIKÁCIA

rozmery (dĺžka / šírka / výška): 2,5 / 27 / 15cm;

hmotnosť sady: 0,15 kg

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 00011610
€10,22 –49 % €5,20
Korálky na výrobu šperkov - DIY
105186 koralky na vyrobu sperkov diy
€10,22 –49 %

 

KORÁLKY NA VÝROBU ŠPERKOV - DIY
SÚBOR NA VÝROBU NÁRAMKOV - táto jedinečná sada určite osloví každé dievča, ktoré má rada šperky. Sada obsahuje množstvo rozprávkovo farebných korálikov v rôznych tvaroch a farbách. Vďaka im dieťa si môže samo vyrobiť náramky, ktoré daruje niekomu blízkemu alebo ich bude nosiť samo.
VEDA A ZÁBAVA - hra s korálkami má pozitívny vplyv na rozvoj dieťaťa, formuje jeho výtvarné schopnosti spolu s rozvojom fantázie, pri precvičovaní koncentrácie; rozvíja manuálne zručnosti a podnecuje kreativitu a tiež učí skupinovej spolupráci a zlepšuje sociálne a integračné zručnosti pri hre s rovesníkmi.
PRENOSNÝ - sada je ľahká a šikovná, vďaka čomu ju dieťa ľahko vezme so sebou do škôlky, ku kamarátovi, na záhradu; Súprava má malé rozmery, zaberá málo miesta, takže jej skladovanie je ľahké.
ORGANIZÁTOR - obal má podobu organizéra, ktorý umožní bezpečné skladovanie malých dielov súčasťou sady. Vďaka nemu sú korálky farebne oddelené a nemusíte ich pri hre vylievať z obalu napríklad na podlahu.
ŠPECIFIKÁCIA - rozmery (dĺžka / šírka / výška): 2,5 / 27 / 15cm; hmotnosť sady: 0,15 kg.

Sada rôznych korálok na výrobu šperkov umožní dieťaťu vytvoriť rozprávkovo farebné náramky v rôznych tvaroch as rôznymi motívmi. Sada obsahuje 11 rôznych druhov korálikov, väčších aj menších, v rôznych tvaroch. Ak chcete vytvoriť náramok alebo náhrdelník, stačí korálky navliecť na šnúrku obsiahnutú v sade a potom ich zaviazať.

Súprava bola vyrobená s dôrazom na všetky detaily, vďaka čomu vyzerá jedinečne. Perfektný ako darček!

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné
Záruka: 2
Hmotnosť: 0.65 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Tento e-shop je certifikovaný.