Korálky na výrobu náramkov z písmen sada XXL 630el

Viacdielna súprava korálok na výrobu náramkov. Umožňuje vytvárať personalizované šperky. Zábava podporí kreativitu a predstavivosť. Obsahuje: približne 344 korálok, 9 príveskov, 6 farebných šnúrok a 1 gumičku. Rozmery: 39x32x5cm.
Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: KX5456
€12,67 €10,56 bez DPH
Korálky na výrobu náramkov z písmen sada XXL 630el

KORÁLKY NA VÝROBU ŠPERKOV NÁRAMKY Z PÍSMEN SADA XXL 630 EL

Je čas otvoriť prvý seriózny podnik vášho dieťaťa! Premýšľal o tom, že sa jedného dňa stane klenotníkom? Ak nie, on alebo ona sa chystá začať!

Tvorba vlastných šperkov sa môže stať veľkou vášňou a predovšetkým skvelou zábavou! Nepochybne priláka mladých aj starších, chlapcov aj dievčatá!

Sada obsahuje až 630 prvkov, vďaka ktorým z rúk malého šperkára vyjde množstvo krásnych, rozmanitých náramkov, náhrdelníkov a ďalších umeleckých diel!

Množstvo farieb vám umožní vytvoriť ozdoby dokonale zodpovedajúce situácii alebo nálade!

Existuje niečo lepšie ako hračka, ktorá zaujme nielen dieťa, ale aj rodiča? Spoločná hra pomôže rozvíjať rodinné vzťahy a bude tiež skvelou zámienkou na spoločné rozhovory pri pomalom vytváraní pokladov!

Niektoré korálky sú nielen v zaujímavých farbách, ale sú na nich aj napísané písmená! Každý šperk je možné personalizovať - vytvorte meno z korálok a hneď bude jasné, komu náramok patrí!

Módne prívesky, ktoré sú súčasťou súpravy, dokonale zapadnú do aktuálne obľúbeného štýlu - vytvorené ozdoby budú praktické a dokonale doplnia vaše oblečenie, dodajú mu šarm a krásu!

Nemusíte sa obávať, že výroba šperkov bude pre vaše dieťa príliš zložitá! Ak si chcete vyrobiť krásny náramok alebo náhrdelník, odstrihnite si kúsok jednej zo 6 farebných šnúrok, vyberte si približne tucet korálok zo sady a navlečte ich v poradí, aké sa vám páči!

Samozrejme, bude to vyžadovať určitú prax, ale to je výlučne výhoda! Vaše manuálne zručnosti sa v krátkom čase zlepšia - najmä presnosť vašich rúk a precíznosť prstov. Pomôže vám to nielen pri všetkých druhoch ručných prác, ale aj pri učení sa kresliť alebo písať!

Ak chcete vytvoriť krásne umelecké dielo, musíte ho najprv vymyslieť! To podnieti predstavivosť a kreativitu, ktoré sa najlepšie rozvíjajú, keď ich používame!

Všetky použité materiály sú robustné a úplne bezpečné.

Korálky na výrobu šperkov sú skvelým darčekom, pretože sú zabalené vo farebnom, estetickom balení!

Možno to bude začiatok nádhernej vášne!

Obsah súpravy:

  • 6 farebných strún
  • 1x elastická páska
  • 9x prívesky na náramky
  • približne. 344 korálok rôznych tvarov a farieb

Materiál: plast

Vek dieťaťa: 6+

Rozmery balenia: 39 cm x 32 cm x 5 cm

Balené v estetickej kartónovej krabici.

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.49 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Barber
Barber
Skladom (2 ks)
€27,90
W7222
Tento e-shop je certifikovaný.