Elektrická rocková gitara s mikrofónom fialová

Skvelá rocková gitara s mikrofónom. Ideálny darček pre každého malého hudobníka. Hra pozitívne ovplyvňuje koordináciu a zmysel pre rytmus dieťaťa. Materiál: plast. Farba: fialová. Napájanie: 3x batérie AA (nie sú súčasťou dodávky). Rozmery gitary: 53,5x20x4cm.
Dostupnosť Skladom odoslanie do 7 dní
Kód: KX5468
€35,20
Elektrická rocková gitara s mikrofónom fialová
Elektrická rocková gitara s mikrofónom fialová
Akcia Doprava zadarmo
Doprava zadarmo

ELEKTRICKÁ ROCKOVÁ GITARA S MIKROFÓNOM FIALOVÁ

Miluje vaše dieťa hudbu?

Chcete vo svojom dieťati vzbudiť veľkú vášeň?

Alebo chcete mať doma súkromné koncerty?

Hračkárska elektrická gitara s mikrofónom bude skvelým darčekom pre každého drobca!

Hudba je úžasná vášeň a zábava, ktorá sprevádza ľudí už tisícky rokov! Považuje sa za jeden z prvých druhov umenia!

Zaujímavý, farebný a moderný dizajn upúta pozornosť vášho dieťaťa a podnieti ho k hodinám hry!

Tlačidlá na krku gitary, označené číslami, slúžia na prehrávanie akordov z vybraného rozsahu a na prehrávanie melódie! Mladý gitarista sa tak môže cítiť ako skutočný virtuóz, pričom každý zvuk sa vyrovná tomu predchádzajúcemu!

Množstvo rôznych dostupných režimov umožňuje skutočne nespočetné hodiny zaujímavej a kreatívnej hry! Elektrická gitara poskytne vášmu dieťaťu obrovské množstvo skvelých momentov!

Pripojenie mikrofónu ku gitare vám umožní nielen hrať uchu lahodiacu melódiu, ale aj spievať! Nechajte svojho malého hudobníka v centre pozornosti! Nech je najjasnejšou hviezdou každého večera!

Gitara má reproduktor a je napájaná batériou, takže si ju môžete vziať kamkoľvek so sebou! Na rodinnej dovolenke, na výlete k babičke alebo na záhrade! Vaše dieťatko sa nebude musieť rozlúčiť so svojou obľúbenou hračkou!

Používanie tejto elektrickej gitary je neuveriteľne jednoduché, takže je ideálna pre mladšie deti! Stačí stlačiť jedno z tlačidiel na krku a "potiahnuť" za struny! Krátka cesta k hudbe!

Potreba koordinovať svoje pohyby prinúti mladého hudobníka veľmi rýchlo zlepšiť svoju koordináciu, synchronizáciu rúk a zmysel pre rytmus!

Hudba a hudobná tvorba majú úžasný vplyv na zvládanie emócií, umožňujú ich vyjadrenie a lepšie pochopenie, vďaka čomu je dieťatko pokojnejšie a šťastnejšie!

Komunikácia s hudbou ako tvorca rozvíja hudobnú citlivosť a tvorivosť! Niet pochýb o tom, že sa to bude hodiť, keď batoľa vyrastie!

Neuveriteľne dôležitou vlastnosťou výrobku je, že je vyrobený z odolných a bezpečných materiálov, takže si môžete byť istí, že hračka vydrží dlhé roky!

Hra na gitaru je neuveriteľne zaujímavá a pútavá vášeň, ktorá vášmu dieťaťu prinesie nespočetné množstvo krásnych chvíľ! Začnite v ňom budovať vášeň s touto hračkou!

Pomôžte svojmu dieťaťu stať sa hviezdou! Začnite jeho dobrodružstvo čo najskôr!

Obsah sady:

  • gitara
  • mikrofón

Materiál: plast

Vek dieťaťa: 3+

Napájanie: 3x batérie AA (nie sú súčasťou balenia)

Rozmery:

gitara: 53,5 cm x 20 cm x 4 cm

výška mikrofónu: 48 cm - 80 cm

balenie : 58 cm x 25 cm x 6 cm

Výrobok je zabalený v atraktívnej kartónovej krabici.

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné
Záruka: 2
Hmotnosť: 0.95 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Tento e-shop je certifikovaný.