Drevený triedič na šnúrke mobilný ježko

Drevený triedič v tvare ježka s blokmi. Dlhá šnúrka vám umožní vziať hračku napr. na prechádzku. Hra stimuluje zmysel pre logické myslenie a podporuje poznávanie tvarov a farieb. Živé farby povzbudia vaše batoľa k hre. Rozmery ježka: 22x15x9 cm.
Dostupnosť Skladom odoslanie do 7 dní
Kód: KX5432
€16,25 –45 % €8,91
Drevený triedič na šnúrke mobilný ježko
Drevený triedič na šnúrke mobilný ježko
Akcia
€16,25 –45 %

DREVENÝ TRIEDIČ NA ŠNÚRKE MOBILNÝ JEŽKO


Každé dieťa chce mať domáce zvieratko!

Roztomilý triedič v tvare roztomilého ježka sa s radosťou stane priateľom vášho dieťaťa!

Očarujúci vzhľad hračke dodávajú teplé a príjemné farby! Určite upúta pozornosť batoľaťa a ani dospelí neprejdú okolo ľahostajne!

Klasický triedič, hoci je to jednoduchá hračka, nepochybne poskytne vášmu dieťaťu veľa príjemnej zábavy! Podľa Montessori filozofie platí, že čím je hračka menej zložitá, tým viac môže dieťa naučiť!

Základnou funkciou hračky je triedič, ktorý sa nachádza na chrbte ježka. Sada obsahuje 3 bloky rôznych tvarov a každý blok sa hodí do špecifického otvoru!

Okrúhly triedič sa dá z vozidla vybrať, čo uľahčuje vkladanie farebných blokov!

Vďaka pohodlnej dlhej šnúre môžete malého ježka vziať na dlhú a príjemnú prechádzku! Počas jazdy sa triedička otáča, čo prináša ďalší efekt!

Triedička, napriek tomu, že je to jednoduchá hračka, je skvelá pre celkový rozvoj dieťaťa. Rýchlo zlepší intelektuálne schopnosti vášho dieťaťa, podporí ho pri učení rozlišovania tvarov a farebné prevedenie pomôže pri rozlišovaní a pomenovaní farieb !

Manuálne zručnosti vášho dieťaťa určite nezostanú pozadu! Ukladanie tehličiek správnym spôsobom sa môže spočiatku zdať ako náročná úloha, ktorá bude mať pozitívny vplyv na presnosť pohybov rúk, presnosť štvorcov a koordináciu oko-ruka.

Všetky prvky výrobku sú vyrobené z dreva, ktoré bolo starostlivo obrúsené a natreté netoxickou farbou, takže je pre vaše dieťatko úplne bezpečné! Nemusíte sa báť, že si ublíži alebo dostane triesku!

Drevené hračky sú skvelou alternatívou pre tých, ktorí si cenia životné prostredie. V porovnaní s plastovými alternatívami zanechávajú oveľa menšiu uhlíkovú stopu! Vďaka tomu sú nielen oveľa pevnejšie a krajšie, ale nemajú ani negatívny vplyv na životné prostredie! Výberom drevených výrobkov prispievate k ochrane prírody v jej prirodzenej podobe!Technické špecifikácie:

  • Materiál: drevo

  • Rozmery celej hračky: 22 cm x 15 cm x 9 cm

  • Priemer triediča: 13 cm

  • Rozmery menších blokov: 3 cm x 3 cm x 2,5 cm

  • Rozmery najväčšieho bloku: 6 cm x 2,5 cm x 2,5 cm

  • Dĺžka reťazca: 45 cm

  • Rozmery balenia: 23 cm x 16 cm x 9,5 cm

Výrobok je zabalený v atraktívnej kartónovej krabici.

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Tento e-shop je certifikovaný.