Drevená hrkálka na šnúrke mobilná korytnačka

Drevená hračka v tvare korytnačky. Kolesá obsahujú guľôčky, ktoré počas jazdy hrkajú. Vo vnútri sa dá nezávisle pohybovať piatimi farebnými kolesami. Dlhá šnúrka vám umožní vziať hračku napr. na prechádzku. Rozmery korytnačky: 19,5x9x12,5 cm.
Dostupnosť Skladom odoslanie do 7 dní
Kód: KX5431
€10,85 –39 % €6,65
Drevená hrkálka na šnúrke mobilná korytnačka
Drevená hrkálka na šnúrke mobilná korytnačka
Akcia
€10,85 –39 %

Drevená hrkálka na šnúrke mobilná korytnačka

Mať skutočného domáceho miláčika je veľká zodpovednosť! Ak chcete svoje dieťa pripraviť na túto náročnú úlohu, možno je dobré začať s hračkou?

Skvelou voľbou pre prvého zvieracieho kamaráta je drevená hrkálka na šnúrke v tvare korytnačky!

Nádherný dizajn určite upúta pozornosť každého batoľaťa, ktoré si korytnačku hneď zamiluje! A korytnačka si vaše dieťatko zamiluje!

Okrem neobmedzeného množstva lásky môže hračka ponúknuť oveľa viac! Na jeho hrebeni sa nachádza farebná hrkálka, ktorej zvuky vás povzbudia k spoločnej hre!

K hrkálke je pripojená dlhá šnúrka, ktorá vám umožní pohodlne ju ťahať! To vám umožní vziať korytnačku na dlhú prechádzku a veľké dobrodružstvo!

Okrem toho, keď rozkošný spoločník vášho dieťaťa chodí (alebo presnejšie, jazdí), loptičky umiestnené v jeho kolesách budú hrkať!

Podľa pedagogiky, ktorú vyvinula Maria Montessori, platí, že čím jednoduchšia hračka, tým viac výhod ponúka! Drevená hrkálka určite dokonale zodpovedá týmto predstavám!

Jasné a príjemné farby nielenže upútajú pozornosť detí a dospelých, ale tiež stimulujú zrak najmen ších a pomáhajú im naučiť sa rozlišovať farby!

Presnosť sluchu a schopnosť rozlišovať zvuky sa zlepší vďaka hrkajúcemu zvuku, ktorý hračka vydáva!

Hračka je vyrobená predovšetkým z odolného dreva, ktoré bolo veľmi starostlivo obrúsené a natreté netoxickou farbou. Vďaka tomu je úplne bezpečný a nemusíte sa obávať, že si vaše dieťatko privodí triesku!

Použitie dreva má aj iné výhody ako len trvanlivosť a krásu! Takéto hračky zanechávajú oveľa menšiu uhlíkovú stopu ako ich plastové náprotivky! Výberom drevených výrobkov sa teda staráte o prírodu a pomáhate ju zachovať v jej prirodzenej podobe!


Technické špecifikácie:


  • Vek dieťaťa: 18m+

  • Materiál: plast

  • Rozmery triediča: 19,5 cm x 9 cm x 12,5 cm

  • Dĺžka šnúry: 80 cm

  • Rozmery balenia: 22,5 cm x 17,5 cm x 9,5 cm


Výrobok je zabalený v atraktívnej kartónovej krabici.Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.34 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Tento e-shop je certifikovaný.