Predajný stánok

Nakupovanie nikdy nebolo zábavnejšieTeraz môžete konečne predávať ovocie a zeleninu ako v skutočnom obchode. Vyberte si z 28 rôznych doplnkov. Keď skončíte s nákupom, pokladník zváži váš tovar na váhe a vypočíta, koľko máte zaplatiť

Trhový stánok sa skladá zo 42 častí:

  • 1 trhový stánok
  • 2 látkové vrecká
  • 1 kombinovaná váha a pokladňa
  • 28 rôznych doplnkov, mäso, ryby, mliečne výrobky, ovocie, zelenina, bylinky, chlieb
  • 10 mincí v rôznych nominálnych hodnotách
  • Stánok na trhu má 2 kolieska, takže sa dá ľahko premiestňovať

Farba:Multi
Vek:3+
Materiál:Drevo
Balenie :55 x 44 x 10 cm
Veľkosť výrobku:40 x 40 x 79 cm
EAN:7332599071936
Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: W7193
€124,90 –17 % €103,28
Predajný stánok
Predajný stánok
Akcia Doprava zadarmo
Doprava zadarmo €124,90 –17 %

Popis

Teraz si môžete otvoriť vlastný malý trh na námestí s naším obľúbeným stánkomMôžete tu predávať čerstvé ovocie aj čerstvo dopestovanú zeleninu. Trhový stánok pozostáva z 2 políc a 6 priehradiek, kde si zákazník vyzdvihne svoj tovar, ako aj z malého pultu, kde sa platí. Potraviny si môžete ľahko vybrať a zabaliť do príslušných vriec, ktoré visia na oboch stranách.

Dodatočné parametre

Kategória: Montessori zmyslové pomôcky
Záruka: 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

JaBaDaBaDo je švédska dizajnérska spoločnosť, ktorá vyrába a predáva detské drevené hračky, nábytok a dekorácie do škôlky a detskej izby. Kombinujeme škandinávsky dizajn so zábavným a hravým srdcom s unikátnymi vzormi a súčasnými farbami.

Spoločnosť je rodinným podnikom, ktorý v roku 1993 založili manželia Eva a Calle. Majú spoločnú vášeň pre navrhnuté a ručne vyrobené detské hračky a dekorácie. Od tej doby naše podnikanie rástlo a dnes sa kolekcia JaBaDaBaDo predáva v Škandinávii a Európe prostredníctvom rastúcej siete distribútorov.

V JaBaDaBaDo budeme vždy srdcom deti; poháňa nás láska k tým najmenším. Naša filozofia je naďalej založená na našom základnom koncepte; navrhovať vysokokvalitné a zábavné výrobky, ktoré podporujú rozvoj, hravosť a predstavivosť detí a prinášajú do ich malého kúzelného sveta pocit zábavy a šťastia.

Všetky naše výrobky sú navrhnuté interne a sú vyrobené zo starostlivo vybraných materiálov najvyššej kvality. Veľká časť zbierky je vyrobená z prírodných materiálov, ako je drevo a bavlna. Materiály, ktoré uspokoja požiadavky rodičov na kvalitu a zaistia, aby hračky vydržali a milovali budúcu generáciu.

Produkty sú vytvárané s veľkou vášňou a inováciami, aby boli zábavné a funkčné, mali vzrušujúce tvary a inovatívne vzory.

Nikdy nám nedochádzajú nové nápady a naši dizajnéri neustále vytvárajú nové krásne výrobky. Rodina JaBaDaBaDo sa do budúcna stále rozrastá.

Tento e-shop je certifikovaný.