Pojazdná predajňa jedla

S týmto nákladným autom môžete jazdiť po meste a ponúkať všetkým svojim priateľom fantastické jedlo na stojato. Vozík má menu, na ktorom je uvedené všetko chutné, čo sa dá ponúknuť, a je tu aj poklop, ktorý sa dá spustiť, keď je čas zatvoriť na celý deň.

S týmto kamiónom sa ľahko stanete najobľúbenejšími medzi svojimi priateľmi, pretože ponúka hamburgery, zmrzlinu, pizzu atď. Samozrejme, jeho súčasťou je aj váš vlastný kuchár, ktorý vás vozí a pripravuje všetky jedlá, takže ich môžete servírovať len vy svojim hosťom. Príďte sa najesť!

Krabica obsahuje:

  • 1 kamión s občerstvením
  • 1 kuchár
  • 1 šiška
  • 2 zmrzliny
  • 1 hamburger
  • 1 hot dog
  • 1 plátok pizze
  • 1 smoothie
  • 1 vlajka

Farba:Multi
Vek:3+
Materiál:Drevo
Balenie :46 x 20 x 26 cm
Veľkosť výrobku:45 x 18 x 24 cm
EAN:7332599071592
Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: W7159
€49,90 –5 % €47,26
Pojazdná predajňa jedla
Pojazdná predajňa jedla
€49,90 –5 %

Popis

Teraz si konečne môžete založiť vlastnú reštauráciu so sebou.

Dodatočné parametre

Kategória: Montessori zmyslové pomôcky
Záruka: 2
Hmotnosť: 2.921 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

JaBaDaBaDo je švédska dizajnérska spoločnosť, ktorá vyrába a predáva detské drevené hračky, nábytok a dekorácie do škôlky a detskej izby. Kombinujeme škandinávsky dizajn so zábavným a hravým srdcom s unikátnymi vzormi a súčasnými farbami.

Spoločnosť je rodinným podnikom, ktorý v roku 1993 založili manželia Eva a Calle. Majú spoločnú vášeň pre navrhnuté a ručne vyrobené detské hračky a dekorácie. Od tej doby naše podnikanie rástlo a dnes sa kolekcia JaBaDaBaDo predáva v Škandinávii a Európe prostredníctvom rastúcej siete distribútorov.

V JaBaDaBaDo budeme vždy srdcom deti; poháňa nás láska k tým najmenším. Naša filozofia je naďalej založená na našom základnom koncepte; navrhovať vysokokvalitné a zábavné výrobky, ktoré podporujú rozvoj, hravosť a predstavivosť detí a prinášajú do ich malého kúzelného sveta pocit zábavy a šťastia.

Všetky naše výrobky sú navrhnuté interne a sú vyrobené zo starostlivo vybraných materiálov najvyššej kvality. Veľká časť zbierky je vyrobená z prírodných materiálov, ako je drevo a bavlna. Materiály, ktoré uspokoja požiadavky rodičov na kvalitu a zaistia, aby hračky vydržali a milovali budúcu generáciu.

Produkty sú vytvárané s veľkou vášňou a inováciami, aby boli zábavné a funkčné, mali vzrušujúce tvary a inovatívne vzory.

Nikdy nám nedochádzajú nové nápady a naši dizajnéri neustále vytvárajú nové krásne výrobky. Rodina JaBaDaBaDo sa do budúcna stále rozrastá.

Tento e-shop je certifikovaný.