Magnetická tabuľka Abc

Magnetická abeceda obsahuje celú abecedu vrátane škandinávskych a nemeckých písmen. Okrem toho sú tu 3 kusy každého z najbežnejších písmen a 2 kusy všetkých ostatných písmen. Súprava obsahuje aj 2 ks každej číslice

Farba:Multi
Vek:3+
Materiál:Drevo
Balenie :30 x 4 x 24 cm
Veľkosť výrobku:30 x 23 x 4 cm
EAN:7332599002107
Dostupnosť Skladom odoslanie do 7 dní
Kód: T210
€32,90 –12 % €28,90
Magnetická tabuľka Abc
Magnetická tabuľka Abc
Akcia
€32,90 –12 %

Popis

Naučte sa abecedu a čísla zábavnou formou s našou magnetickou abecedou. Naučte sa hláskovať a vytvárať vlastné odkazy. Magnetická tabuľka má tri rôzne polohy, takže si môžete vybrať, kde chcete, aby tabuľka stála, pričom písmená sú vpredu.

  • Zábavná a pedagogická hračka
  • Deti sa zábavnou formou naučia abecedu a hláskovanie
  • Umožňuje deťom učiť sa čísla a počítať zábavnou formou
  • Extra písmená a číslice, aby ste mohli napísať čokoľvek, čo sa vám páči

Dodatočné parametre

Kategória: Montessori zmyslové pomôcky
Záruka: 2
Hmotnosť: 0.785 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

JaBaDaBaDo je švédska dizajnérska spoločnosť, ktorá vyrába a predáva detské drevené hračky, nábytok a dekorácie do škôlky a detskej izby. Kombinujeme škandinávsky dizajn so zábavným a hravým srdcom s unikátnymi vzormi a súčasnými farbami.

Spoločnosť je rodinným podnikom, ktorý v roku 1993 založili manželia Eva a Calle. Majú spoločnú vášeň pre navrhnuté a ručne vyrobené detské hračky a dekorácie. Od tej doby naše podnikanie rástlo a dnes sa kolekcia JaBaDaBaDo predáva v Škandinávii a Európe prostredníctvom rastúcej siete distribútorov.

V JaBaDaBaDo budeme vždy srdcom deti; poháňa nás láska k tým najmenším. Naša filozofia je naďalej založená na našom základnom koncepte; navrhovať vysokokvalitné a zábavné výrobky, ktoré podporujú rozvoj, hravosť a predstavivosť detí a prinášajú do ich malého kúzelného sveta pocit zábavy a šťastia.

Všetky naše výrobky sú navrhnuté interne a sú vyrobené zo starostlivo vybraných materiálov najvyššej kvality. Veľká časť zbierky je vyrobená z prírodných materiálov, ako je drevo a bavlna. Materiály, ktoré uspokoja požiadavky rodičov na kvalitu a zaistia, aby hračky vydržali a milovali budúcu generáciu.

Produkty sú vytvárané s veľkou vášňou a inováciami, aby boli zábavné a funkčné, mali vzrušujúce tvary a inovatívne vzory.

Nikdy nám nedochádzajú nové nápady a naši dizajnéri neustále vytvárajú nové krásne výrobky. Rodina JaBaDaBaDo sa do budúcna stále rozrastá.

Tento e-shop je certifikovaný.