Magnetická hra rybársky hmyz zelenina

Skvelá magnetická hra s rybárčením. Každému dieťaťu ukradne srdce. Hra spočíva v chytaní magnetických dielikov. Hra rozvíja koordináciu dieťaťa. Sada obsahuje: 5 mrkiev, 5 červov, 5 rýb, rybársky prút. Dĺžka rybárskeho prúta: 15 cm. Rozmery základne: 16x12x4cm.
Dostupnosť Skladom odoslanie do 7 dní
Kód: KX5427
€16,27
Magnetická hra rybársky hmyz zelenina

Magnetická hra rybársky hmyz mrkva

Vezmite svoje dieťatko na skvelý rybársky alebo záhradkársky výlet! A bez toho, aby ste opustili dom!

S touto magnetickou hrou sa vaše dieťa nielen zabaví, ale aj rozvinie množstvo dôležitých a užitočných životných zručností!

Pravidlá hry sú veľmi jednoduché! Ide o vyťahovanie rýb alebo červov z príslušných otvorov v drevenej základni pomocou magnetického rybárskeho prúta!

Okrem rýb a červov obsahuje základňa aj farebnú zeleninu, ktorú možno vytiahnuť z otvorov chytaním plstených listov! To stimuluje prsty malých záhradníkov a rozvíja ich schopnosť rozpoznávať rôzne povrchy.

Všetky časti hračky sú namaľované oku lahodiacimi farbami, ktoré nielenže upútajú pozornosť vášho dieťaťa a povzbudia ho k hre, ale pomôžu mu aj naučiť sa rozlišovať a pomenovať farby!

Aby batoľa vytiahlo niektorý z magnetických dielikov, musí preukázať veľa trpezlivosti a presnosti! Magnetický koniec rybárskeho prúta je zavesený na šnúrke, takže chytiť červa alebo rybu môže byť dosť náročná úloha! Ale nebojte sa, chvíľka tréningu, ktorá bude skvelá pre rozvoj vášho dieťaťa, z neho urobí majstra rybolovu!

Vyťahovanie zeleniny bude jednoduchšie, ale stále si bude vyžadovať správnu koordináciu očí a rúk.

Najväčšou výzvou určite nebude len vytiahnutie magnetických prvkov zo základne, ale aj ich vloženie späť, a to aj pomocou rybárskeho prúta!

Celý výrobok je vyrobený z dreva, ktoré bolo veľmi starostlivo obrúsené a natreté netoxickou, bezpečnou farbou! Vaše dieťa sa tak môže voľne hrať a vy môžete byť úplne v pokoji. Do rúk sa nezapichujú triesky a farba nespôsobuje alergické reakcie!

Hračka bude mať veľký vplyv na rozvoj manuálnych zručností vášho dieťaťa, najmä jeho jemnej motoriky, ako aj na koordináciu očí a rúk!

Vďaka použitiu dreva ako hlavného materiálu, z ktorého je výrobok vyrobený, je oveľa menej škodlivý pre životné prostredie ako jeho plastové náprotivky. Okrem toho je životnosť výrobku oveľa vyššia!

Obsah sady:


  • 5 mrkiev
  • 5 červov
  • 5 rýb
  • 1 rybársky prút

Rozmery:

  • základňa: 16 cm x 12 cm x 4 cm
  • ryba: 5 ,5 cm x 2,3 cm
  • šnek: 3,5 cm
  • mrkva: 5 ,5 cm
  • dĺžka tyče: 15 cm
  • rozmery balenia: 16,5 cm x 12 cm x 5,5 cm

Balené v estetickej kartónovej krabici.

Dodatočné parametre

Kategória: Montessori zmyslové pomôcky
Záruka: 2
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Tento e-shop je certifikovaný.