Kreatívne stavebné bloky ježkovia 90ks

Zaujímavé stavebnice v podobe geometrických útvarov so záložkami. Hra stimuluje predstavivosť, kreativitu a zmysel pre logické myslenie. Sada obsahuje 90 kociek rôznych tvarov a farieb. Materiál: plast. Rozmery obalu: 21x11x25cm.
Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: KX5464
€20,74 –16 % €17,51
Kreatívne stavebné bloky ježkovia 90ks
Kreatívne stavebné bloky ježkovia 90ks
€20,74 –16 %

STAVEBNÉ BLOKY KREATÍVNY JEŽKO S VAFĽAMI 90 KS

Viete si ako rodič predstaviť lepšiu hračku, ktorá vášmu dieťatku poskytne nielen obrovské množstvo zábavy, ale aj úžasne podporí jeho vývoj? Je niečo lepšie ako spojiť zábavu s učením?

Ak považujete takúto kombináciu za mimoriadne dôležitú, stavebnice sa ukážu ako skvelá voľba pre všetky deti staršie ako tri roky !

Zvláštnosťou tehličiek ježka je ich nezvyčajná konštrukcia! Sú spojené niekoľkými vyčnievajúcimi ihlami - odtiaľ pochádza ich názov! Ale nebojte sa, nie sú to skutočné ihly, ich konce sú veľmi hladko zaoblené, takže sú úplne bezpečné. Určite sa nebudú pichať do jemných malých prstov!

Výrobok bezpochyby upúta pozornosť dieťaťa, dizajn je zaujímavý a farby sú príjemné na pohľad! Určite povzbudia mladého staviteľa k hre! Môžu sa páčiť aj rodičom a umožniť rodinnú zábavu! Prispeje to k užšiemu rodinnému putu. Užite si spoločne strávený čas!

Tehličky majú rôzne tvary, takže môžete vytvárať naozaj zaujímavé stavby! Sada obsahuje až 90 kociek, takže môžete vytvárať naozaj zaujímavé a zložité stavby! Dom, vozidlo alebo možno vesmírnu stanicu - čo postavíte ako prvé?

Vaše batoľa nebude mať problémy s uchopením a usporiadaním tehličiek, pretože sú veľké a ľahké a ich spájanie nevyžaduje veľkú silu!

Hra s kreatívnymi blokmi má úžasný vplyv na rozvoj vášho dieťaťa! Zvyšuje jeho intelektuálne schopnosti - vytváranie rôznych konštrukcií bude mať predovšetkým pozitívny vplyv na priestorovú predstavivosť a kreativitu vášho dieťaťa! Rozvíja tiež logické myslenie, ktoré bude v budúcnosti veľmi užitočné!

Skladanie kociek si vyžaduje veľkú presnosť a precíznosť, takže nepochybne ovplyvní manuálne zručnosti vášho dieťaťa! Zlepší to aj silu jeho rúk a prstov!

Vďaka konštrukcii a použitým materiálom je výrobok mimoriadne odolný - umožní vám hodiny zábavy a obrovské množstvo zaujímavých konštrukcií!

Sada obsahuje 90 kociek rôznych tvarov a farieb.

Materiál: plast
Vek dieťaťa: 3+

Rozmery:

  • blok vzoriek: 5 cm x 5 cm x 2,5 cm
  • rozmery balenia: 21 cm x 11 cm x 25 cm

Balené v praktickom vrecku na zips.

Dodatočné parametre

Kategória: Montessori zmyslové pomôcky
Záruka: 2
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Tento e-shop je certifikovaný.