Koláč s jahodami

Tento lahodný jahodový koláč z dreva so šiestimi veľkými plátkami a jahodami a pusinkami na vrchu bude vaše dieťa veľmi obľúbené, keď pozve kamarátov. Posaďte sa do detskej kaviarne a nechajte svoje dieťa, aby vás pohostilo touto super chutnou jahodovou tortou! Jahodová torta obsahuje 6 plátkov torty a jeden tortový tanier a jednu striekanku a jeden servítok na tortu.

Farba:Multi
Vek:2+
Materiál:Drevo
Balenie :17 x 10 x 17 cm
Veľkosť výrobku: 16 x 16 x 13 cm ⌀ 16 cm
EAN:7332599071622
Dostupnosť Skladom (2 ks)
Kód: W7162
€26,90 –19 % €21,91
Koláč s jahodami
Koláč s jahodami
€26,90 –19 %

Popis

Lahodný jahodový koláč pre deti, ktoré rady varia a hrajú sa na vlastnú kaviareň! S hotovými koláčmi je pre deti jednoduché a zábavné krájať koláče a ukladať ich na taniere.

Dodatočné parametre

Kategória: Montessori zmyslové pomôcky
Záruka: 2
Hmotnosť: 0.67 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

JaBaDaBaDo je švédska dizajnérska spoločnosť, ktorá vyrába a predáva detské drevené hračky, nábytok a dekorácie do škôlky a detskej izby. Kombinujeme škandinávsky dizajn so zábavným a hravým srdcom s unikátnymi vzormi a súčasnými farbami.

Spoločnosť je rodinným podnikom, ktorý v roku 1993 založili manželia Eva a Calle. Majú spoločnú vášeň pre navrhnuté a ručne vyrobené detské hračky a dekorácie. Od tej doby naše podnikanie rástlo a dnes sa kolekcia JaBaDaBaDo predáva v Škandinávii a Európe prostredníctvom rastúcej siete distribútorov.

V JaBaDaBaDo budeme vždy srdcom deti; poháňa nás láska k tým najmenším. Naša filozofia je naďalej založená na našom základnom koncepte; navrhovať vysokokvalitné a zábavné výrobky, ktoré podporujú rozvoj, hravosť a predstavivosť detí a prinášajú do ich malého kúzelného sveta pocit zábavy a šťastia.

Všetky naše výrobky sú navrhnuté interne a sú vyrobené zo starostlivo vybraných materiálov najvyššej kvality. Veľká časť zbierky je vyrobená z prírodných materiálov, ako je drevo a bavlna. Materiály, ktoré uspokoja požiadavky rodičov na kvalitu a zaistia, aby hračky vydržali a milovali budúcu generáciu.

Produkty sú vytvárané s veľkou vášňou a inováciami, aby boli zábavné a funkčné, mali vzrušujúce tvary a inovatívne vzory.

Nikdy nám nedochádzajú nové nápady a naši dizajnéri neustále vytvárajú nové krásne výrobky. Rodina JaBaDaBaDo sa do budúcna stále rozrastá.

Tento e-shop je certifikovaný.