Interaktívny vzdelávací smartfón pre deti

Interaktívny, vzdelávací smartfón pre deti. Farebné tlačidlá aktivujú veselé melódie. Zeleným polkruhovým tlačidlom sa aktivuje obrázková guľa. Hra rozvíja sluch a zrak. Napájanie z batérií: 3x AAA (nie sú súčasťou balenia). Rozmery: 14,5x7x5 cm.
Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: KX5425
€7,75 –2 % €7,58
Interaktívny vzdelávací smartfón pre deti
Interaktívny vzdelávací smartfón pre deti
€7,75 –2 %

INTERAKTÍVNY VZDELÁVACÍ TELEFÓN PRE DETI


Ak by ste sa opýtali ľubovoľného počtu ľudí, čo majú vždy pri sebe, drvivá väčšina by odpovedala, že smartfón. Neuveriteľne užitočné zariadenie, ktoré vám umožní byť neustále v kontakte so svetom a poskytne vám obrovské množstvo jednoduchej každodennej zábavy!

Rodičia sa rozhodujú pre kúpu mobilného telefónu pre svoje čoraz mladšie deti z viacerých dôvodov - umožňuje im rýchlo zostať v kontakte a navyše rodič môže rýchlo zistiť, kde sa dieťa nachádza!

To vedie k dôležitej otázke - v akom veku by mali rodičia kúpiť svojim deťom prvý skutočný smartfón? Odpoveď na túto otázku nepoznáme, ale vieme , ktorý smartfón bude skvelou voľbou už od šiestich mesiacov!

Je to presne ten interaktívny vzdelávací smartfón, ktorý je špeciálne navrhnutý pre najmenšie deti! Jeho dizajn bol vytvorený tak, aby ich oslovil a upútal ich pozornosť! Určite podporí hru, ktorá bude trvať nespočetné hodiny! Hračka je príjemne farebná a pekná!

A aby to bola naozaj zábava, stlačením rôznych tlačidiel na prednej strane sa k ušiam vášho dieťatka začnú dostávať zaujímavé zvuky!

Používanie telefónu je veľmi pohodlné, vďaka špeciálnemu tvaru sa ľahko drží v malých rukách. Tlačidlá sú veľké a farebné, takže ich ľahko trafíte! A na stlačenie nevyžadujú veľkú silu, takže vaše dieťatko nebudú frustrovať!

Napájanie na batérie, aby sa zabránilo prerušeniu hry! Keď sa hračka vybije, namiesto čakania na dokončenie nabíjania stačí vymeniť batérie za nové a je to!

Interaktívny smartfón má množstvo vzdelávacích aplikácií, ktoré pomôžu správnemu rozvoju vášho dieťaťa. Bude to mať veľký vplyv na jeho manuálne zručnosti, s osobitným dôrazom na presnosť prstov a koordináciu oko-ruka! Zvuky vydávané smartfónom stimulujú sluch a pomáhajú im naučiť sa rozlišovať rôzne zvuky!

Deti niekedy narazia alebo upustia predmet, ktorý držia, ale toho sa nemusíte obávať! Výrobok je vyrobený z pevných a odolných materiálov, takže ho vaše dieťatko určite náhodne nepoškodí! To vám umožní dlhú zábavu!

Technické špecifikácie:

  • Vek: od 6 rokov

  • Materiál: plast

  • Napájanie: 3x batérie AAA (nie sú súčasťou dodávky)

  • Rozmery: 14,5 cm x 7 cm x 5 cm

  • Rozmery balenia: 19 cm x 14 cm x 5,5 cm

Výrobok je zabalený v atraktívnej kartónovej krabici.

Dodatočné parametre

Kategória: Montessori zmyslové pomôcky
Záruka: 2
Hmotnosť: 0.16 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Tento e-shop je certifikovaný.