Flexibilný triedič kociek na hranie - zásuvný obdĺžnik

Zaujímavý triedič kociek s flexibilnými stenami. Povzbudí deti k premýšľaniu a hľadaniu riešení, ako umiestniť kocky cez steny. Rozvíja manuálne zručnosti a koordináciu rúk a očí. Materiál: 12m+. Materiál: plast. Rozmery triediča: 18x12x12cm.
Dostupnosť Skladom odoslanie do 7 dní
Kód: KX5466
€21,86 –7 % €20,35
Flexibilný triedič kociek na hranie - zásuvný obdĺžnik
Flexibilný triedič kociek na hranie - zásuvný obdĺžnik
Akcia
€21,86 –7 %

FLEXIBILNÝ TRIEDIČ KOCIEK NA HRANIE ZÁSUVNÝ OBDĹŽNIK

Skvelá vzdelávacia hračka!

Spojte príjemné s užitočným v hre!

Sorter v podobe ohybnej kocky bude skvelou hračkou, ktorá pomôže rozvoju vášho dieťaťa a poskytne mu veľa skvelej zábavy!

Hra je neuveriteľne jednoduchá! Ide o to, aby ste bloky pretlačili cez gumičky a vložili ich alebo vybrali! Čím jednoduchšia hračka, tým viac možností ponúka! V skutočnosti je počet hier neobmedzený, všetko závisí od fantázie dieťaťa a rodiča!

Farebné gumičky a veľké farebné bloky upútajú pozornosť batoľaťa a podporia jeho pútavú hru! Okrem farby sa líšia aj tvarom, takže vaše dieťa sa ich naučí rozoznávať a rozlišovať medzi sebou! A s malou pomocou dospelého si ich mená ľahko zapamätá!

Každý blok má inú štruktúru, takže priláka prirodzenú zvedavosť vášho dieťaťa! Rôzne vzory budú stimulovať detské prsty a pozitívne ovplyvnia ich citlivosť a schopnosť rozpoznávať tvary!

Kontrastné, jasné a zreteľné farby uľahčujú učenie sa rozoznávať farby, čo prospieva vnímavosti a kognitívnym schopnostiam!

Prevlečenie bloku cez gumičky môže byť spočiatku dosť zložitá úloha! Bude si to vyžadovať premýšľanie, kombinovanie a hľadanie kreatívnych riešení na úrovni vhodnej pre dieťatko!

Pozitívne ovplyvní jeho priestorovú predstavivosť a schopnosť riešiť problémy! Stimulovanie mozgu a jemné nútenie k snahe je skvelé pre inteligenciu a trpezlivosť, čo sa batoľaťu bude v budúcnosti určite hodiť!

Ťahanie gumičiek, naťahovanie, tlačenie a ohýbanie bude skvelým cvičením pre prsty, ruky a drobné ramená vášho dieťaťa! Získajú tak silu a presnosť, ako aj jemnosť! Okrem toho si batoľa rýchlo zlepší koordináciu oko-ruka a schopnosť synchronizovať prácu oboch rúk!

Vďaka svojej jednoduchosti môže slúžiť ako samostatná hračka, ale môže sa stať aj súčasťou väčšej a prepracovanejšej hry!

Použitie odolných a bezpečných materiálov znamená, že hračku môžete dať svojmu dieťaťu bez obáv! Určite s ním strávi veľa príjemných a rozvíjajúcich chvíľ!

Spojte zábavu a učenie do jedného!

Obsah sady:

  • kocka
  • 6 blokov rôznych tvarov
  • 6 loptičiek

Materiál: plast

Vek dieťaťa: 12m+

Rozmery:

  • kocka: 18 cm x 12 cm x 12 cm
  • blok vzoriek (kocka): 4,5 cm x 4,5 cm x 4,5 cm
  • rozmery balenia: 19 cm x 13 cm x 17,5 cm

Balené v estetickej kartónovej krabici.


Dodatočné parametre

Kategória: Montessori zmyslové pomôcky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Tento e-shop je certifikovaný.