U vybraných produktov doprava zadarmo na celú objednávku. Použite filter

Flexibilný triedič kociek na hranaté hračky

Zaujímavý triedič kociek s elastickými popruhmi. Hra spočíva vo vkladaní kociek cez gumičky do vnútra kocky. Hra stimuluje logické myslenie a zmysel pre zrak a hmat. Sada obsahuje: kocku a 6 farebných senzorických kociek. Rozmery: 12x12x12 cm.
Dostupnosť Skladom (2 ks)
Kód: KX5466_1
€7,88 €6,57 bez DPH
Flexibilný triedič kociek na hranaté hračky
Flexibilný triedič kociek na hranaté hračky
Tip

FLEXIBILNÝ TRIEDIČ KOCIEK NA HRANATÉ HRAČKY

Skvelá vzdelávacia hračka!

Spojte príjemné s užitočným pri hre!

Sorter v podobe ohybnej kocky bude skvelou hračkou, ktorá pomôže rozvoju vášho dieťaťa a poskytne mu veľa skvelej zábavy!

Hra je neuveriteľne jednoduchá! Ide len o to, aby ste kocky stláčali cez gumičky a vkladali ich dovnútra alebo vyberali von! Čím je hračka jednoduchšia, tým viac možností ponúka! V skutočnosti je počet hier neobmedzený, všetko závisí od fantázie dieťaťa a rodiča!

Farebné gumičky a veľké farebné bloky upútajú pozornosť batoľaťa a podporia pútavú hru! Okrem farby sa líšia aj tvarom, takže vaše dieťa sa ich naučí rozpoznávať a rozlišovať od seba! A s malou pomocou dospelého si ľahko zapamätá ich názvy!

Každý blok má inú štruktúru, takže budú priťahovať prirodzenú zvedavosť vášho dieťaťa! Rôzne vzory budú stimulovať detské prsty a pozitívne ovplyvnia ich citlivosť a schopnosť rozpoznávať tvary!

Kontrastné, jasné a zreteľné farby uľahčia učenie sa rozoznávať farby, čo prospieva vnímavosti a kognitívnym schopnostiam!

Prevliekanie kocky cez gumičky môže byť spočiatku dosť zložitá úloha! Bude si vyžadovať premýšľanie, kombinovanie a hľadanie kreatívnych riešení na úrovni vhodnej pre dieťatko!

Pozitívne to ovplyvní jeho priestorovú predstavivosť a schopnosť riešiť problémy! Stimulovanie mozgu a jemné nútenie k úsiliu je skvelé pre inteligenciu a trpezlivosť, čo sa batoľaťu v budúcnosti určite bude hodiť!

Odťahovanie gumičiek, naťahovanie, tlačenie a ohýbanie sa ukáže ako skvelé cvičenie pre prsty, ruky a drobné ramená vášho dieťaťa! Získajú tak silu a presnosť, ako aj jemnosť! Okrem toho si batoľa rýchlo zlepší koordináciu oko-ruka a schopnosť synchronizovať obe ruky!

Vďaka svojej jednoduchosti môže slúžiť ako samostatná hračka, ale môže sa stať aj súčasťou väčšej a prepracovanejšej hry!

Vďaka použitiu odolných a bezpečných materiálov môžete hračku bez obáv darovať svojmu dieťaťu! Určite s ňou strávi veľa príjemných a rozvíjajúcich chvíľ!

Spojte zábavu a učenie do jedného!

Obsah súpravy: 1:

  • kocka
  • 6 kociek rôznych tvarov

Materiál: plast

Vek dieťaťa: 12m+

Rozmery:

  • Kocka: 12cm x 12cm x 12cm
  • vzorka bloku (kocka): 4,5cm x 4,5cm x 4,5cm
  • Rozmery balenia: 18cmx 12,5cm x 12,5cm

Dodatočné parametre

Kategória: Montessori zmyslové pomôcky
Hmotnosť: 0.35 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Nákladné auto + 5 autíčok RK-760 Ricokids
€7,99
776000
Magnetická hra nakŕm vtáka a chyť červa
Akcia
€6,66
KX5430
Toaleta pre deti štúdio tetovanie trblietavé zrkadlo +5 rokov
Akcia
HC577340
Vzdelávacie chodítko s hudbou 2v1 RK-744 Ricokids biele 774400
Vzdelávacia hračka kocka RK-748 Ricokids
€18,41
774800
Tento e-shop je certifikovaný.