Drevené stavebné bloky City 115 dielov

Počet kociek: 115

pouličné puzzle: 20 dielikov

rozmery: šírka / hĺbka: 54/42 cm

prvky: 7 vozidiel

            6 stromov

            2 značky

            2 lampáš

Dostupnosť Do 15 pracovných dní
Kód: 00011228
€35 –21 % €27,80
Drevené stavebné bloky City 115 dielov
puzzle
Novinka Tip
€35 –21 %

Hračka ponúka tým najmenším veľa hodín neuveriteľnej zábavy. Sada je veľmi veľká - obsahuje až 115 rôznych druhov kociek a 20 dielikov. Hádanky s imitáciou ulice. Z kociek je možné zostaviť rôzne typy obytných a verejných budov a súprava obsahuje aj prvky ako drevené vozidlá, značky, lampáše a dokonca aj stromy. To všetko robí zo vzdelávacieho tehlového mesta veľmi realistickú hračku, ktorá vždy vyhrá s nudou.
Dieťa môže klásť drevené bloky podľa vlastného uváženia - zakaždým môže ulica vyzerať inak a mesto môže pozostávať z rôznych budov. Podporuje to rozvoj kreativity dieťaťa a veľmi priaznivo pôsobí na jeho fantáziu.

HRA A ZÁBAVA - Mestské drevené kocky sú splneným snom každého dieťaťa, ktoré rado kladie rôzne typy konštrukcií. Možnosti zábavy a scén sú tu prakticky neobmedzené, takže ide o hračku, ktorá efektívne zaberá s nudou.

 

UČENIE - Séria mestských kociek je nielen skvelou zábavou, ale poskytuje aj poznanie sveta okolo nás, pravidiel fungovania miest atď. Hrou s takouto hračkou si dieťa rozvíja aj manuálne zručnosti, učí sa presnosti a trpezlivosť tiež Cvičenie na rozpoznávanie tvarov, farieb a pod.

 

FAREBNÉ - Náučné bloky mesta sú veľmi farebné, takže výrazne ovplyvňujú detskú predstavivosť. Hračka tak podporuje kreativitu vášho dieťaťa a zlepšuje logické myslenie.

 

STABILITA - Odteraz už nie je známe, že drevené hračky sú hračky, ktoré dokážu zabaviť celé generácie, ak nie sú poškodené. Mestské drevené kocky sú odolné – takže na rozdiel od plastových hračiek je strach z náhodného zranenia dieťaťa ohováraným predmetom na rozdiel od plastových hračiek.

Dodatočné parametre

Kategória: Montessori zmyslové pomôcky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Tento e-shop je certifikovaný.