Drevené puzzle kačica kačica

Drevené doskové puzzle s tromi kačičkami. Pozostávajú zo štyroch kusov s pohodlnými rukoväťami. Hádanka stimuluje zmysel pre logické myslenie, postreh a trpezlivosť. Rozmery dosky: 15x15x0,5 cm.

Dostupnosť Skladom (5 ks)
Kód: KX5368_1
€2,62 –4 % €2,51
Drevené puzzle kačica kačica
Drevené puzzle kačica kačica
€2,62 –4 %

DREVENÉ PUZZLE KAČICA KAČICA

Dosť bolo sedenia doma! Je čas na zaujímavý výlet - možno je čas navštíviť park?

Vo veľkom parku čakajú na vaše dieťa rozkošné kačky!

Jednoduché puzzle nepochybne zaujmú pozornosť vášho dieťatka! Je farebná a príjemná na pohľad a kresby sú naozaj pekné. To nepochybne spôsobí, že vaše dieťa bude chcieť stráviť veľa času hraním!

Zábava spočíva v umiestňovaní veľkých puzzle na správne miesta na hracej ploche, ktorá je súčasťou sady. Puzzle sa od seba výrazne líšia tvarom, čo znamená, že ani tí najmenší by nemali mať problém ich poskladať!

Každý dielik puzzle predstavuje iný zaujímavý obrázok!

Aby malé ručičky, ktoré ešte nie sú celkom obratné, nemali problém s uchopením jednotlivých dielikov puzzle, je na každom dieliku vyčnievajúca rukoväť! To vám umožní skladať puzzle s istotou a pohodlne!

Skladačky sú skvelým spôsobom, ako rozvíjať viaceré dôležité zručnosti detí aj dospelých. V živote sa nepochybne osvedčia a zábava spojená s učením podporí vyvážený rozvoj vášho dieťaťa.

Zabezpečí primeraný rozvoj intelektuálnych schopností - rozvíja vnímavosť a priestorovú predstavivosť tým, že ich stimuluje pri priraďovaní a presnom usporiadaní po sebe idúcich častí.

Ani manuálne zručnosti nezostanú pozadu! Počas hry sa podporuje presnosť pohybov rúk a prstov, sila rúk a pevný úchop! Okrem toho je pozitívne ovplyvnená koordinácia oko-ruka!

Aby sa zabezpečila odolnosť a bezpečnosť, všetky komponenty výrobku boli vyrobené z dreva! Jeho okraje boli starostlivo obrúsené a natreté netoxickou farbou! Tým sa eliminuje riziko vzniku triesky alebo poranenia citlivej pokožky.

Obsah súpravy:

  • doska
  • 2 malé kačice
  • 1 veľký pozostávajúci z dvoch puzzle

Materiál: drevo

Rozmery

  • doska: 15 cm x 15 cm x 0,5 cm
  • veľká kačica: 5 cm x 3 cm
  • malá kačica: 12 cm x 7 cm

rozmery balenia: 15 cm x 15 cm x 1,5 cm

Balené vo fóliovom obale.

Dodatočné parametre

Kategória: Montessori zmyslové pomôcky
Záruka: 2
Hmotnosť: 0.08 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Tento e-shop je certifikovaný.