Drevené puzzle hasičský zbor

Drevené doskové puzzle s vyobrazením hasičského auta. Pozostávajú z troch kusov s pohodlnými rukoväťami. Hádanka stimuluje zmysel pre logické myslenie, vnímavosť a trpezlivosť. Rozmery dosky: 15x15x0,5 cm.
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: KX5368_2
€3,55 –42 % €2,05
Drevené puzzle hasičský zbor
Drevené puzzle hasičský zbor
Akcia
€3,55 –42 %

DREVENÉ PUZZLE HASIČSKÝ ZBOR

Vezmite svoje dieťatko na stretnutie s hasičmi! Určite ho tam čaká veľa zaujímavých atrakcií!

Jednoduché puzzle nepochybne zaujmú pozornosť vášho dieťatka! Je farebná a príjemná na pohľad a kresby sú naozaj pekné. To nepochybne spôsobí, že vaše dieťa bude chcieť stráviť veľa času hraním!

Zábava spočíva v umiestňovaní veľkých puzzle na správne miesta na hracej ploche, ktorá je súčasťou sady. Puzzle sa od seba výrazne líšia tvarom, čo znamená, že ani tí najmenší by nemali mať problém ich poskladať!

Každý dielik puzzle predstavuje iný zaujímavý obrázok!

Aby malé ručičky, ktoré ešte nie sú celkom obratné, nemali problém s uchopením jednotlivých dielikov puzzle, je na každom dieliku vyčnievajúca rukoväť! To vám umožní skladať puzzle s istotou a pohodlne!

Skladačky sú skvelým spôsobom, ako rozvíjať viaceré dôležité zručnosti detí aj dospelých. V živote sa nepochybne osvedčia a zábava spojená s učením podporí vyvážený rozvoj vášho dieťaťa.

Zabezpečí primeraný rozvoj intelektuálnych schopností - rozvíja vnímavosť a priestorovú predstavivosť tým, že ich stimuluje pri priraďovaní a presnom usporiadaní po sebe idúcich častí.

Ani manuálne zručnosti nezostanú pozadu! Počas hry sa podporuje presnosť pohybov rúk a prstov, sila rúk a pevný úchop! Okrem toho je pozitívne ovplyvnená koordinácia oko-ruka!

Aby sa zabezpečila odolnosť a bezpečnosť, všetky súčasti výrobku boli vyrobené z dreva! Jeho okraje boli starostlivo obrúsené a natreté netoxickou farbou! Tým sa eliminovalo riziko vzniku triesky alebo poranenia citlivej pokožky.

Obsah súpravy:

  • doska
  • hasičské auto zložené z dvoch skladačiek

Materiál: drevo

Rozmery

  • doska: 15 cm x 15 cm x 0,5 cm
  • hasičský zbor: 13,5 cm x 10 cm
  • rozmery balenia: 15 cm x 15 cm x 1,5 cm

Balené vo fóliovom obale.

Dodatočné parametre

Kategória: Montessori zmyslové pomôcky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.08 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Tento e-shop je certifikovaný.