Drevené puzzle farma

Drevené doskové puzzle zobrazujúce farmu. Pozostávajú zo štyroch kusov s pohodlnými rukoväťami. Hádanka stimuluje zmysel pre logické myslenie, postreh a trpezlivosť. Rozmery dosky: 15x15x0,5 cm.
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: KX5368
€3,53 –15 % €3
Drevené puzzle farma
Drevené puzzle farma
Akcia
€3,53 –15 %

DREVENÉ PUZZLE FARMA

Dosť bolo sedenia doma! Je čas na zaujímavý výlet - možno je čas navštíviť vidiek?

Na veľkej farme čaká na vaše dieťa obrovské množstvo zaujímavých atrakcií!

Jednoduché puzzle nepochybne zaujmú pozornosť vášho dieťatka! Je farebná a príjemná na pohľad a kresby sú naozaj pekné. To nepochybne spôsobí, že vaše dieťa bude chcieť stráviť veľa času hraním!

Zábava spočíva v umiestňovaní veľkých puzzle na správne miesta na hracej ploche, ktorá je súčasťou sady. Puzzle sa od seba výrazne líšia tvarom, čo znamená, že ani tí najmenší by nemali mať problém ich poskladať!

Každý dielik puzzle predstavuje iný zaujímavý obrázok!

Aby malé ručičky, ktoré ešte nie sú celkom obratné, nemali problém s uchopením jednotlivých dielikov puzzle, je na každom dieliku vyčnievajúca rukoväť! To vám umožní skladať puzzle s istotou a pohodlne!

Puzzle sú skvelým spôsobom, ako si deti aj dospelí rozvíjajú rôzne dôležité zručnosti. V živote sa nepochybne osvedčia a zábava spojená s učením podporí vyvážený rozvoj vášho dieťaťa.

Zabezpečí správny rozvoj intelektuálnych schopností - rozvíja vnímavosť a priestorovú predstavivosť tým, že ich stimuluje pri priraďovaní a presnom usporiadaní po sebe idúcich častí.

Ani manuálne zručnosti nezostanú pozadu! Počas hry sa podporuje presnosť pohybov rúk a prstov, sila rúk a pevný úchop! Okrem toho je pozitívne ovplyvnená koordinácia oko-ruka!

Zabezpečenie správneho odolnosť a bezpečnosť, všetky prvky výrobku sú vyrobené z dreva! Jeho okraje boli starostlivo obrúsené a natreté netoxickou farbou! Tým sa eliminovalo riziko vzniku triesky alebo poranenia citlivej pokožky.Obsah súpravy:

  • doska
  • 4 puzzle (strom, traktor, postavy, stodola)

Materiál: drevo

Rozmery:

  • doska: 15 cm x 15 cm x 0,5 cm
  • vzorka skladačky (strom): 7 cm x 6 cm
  • rozmery balenia: 15 cm x 15 cm x 1,5 cm

Balené vo fóliovom obale.

Dodatočné parametre

Kategória: Montessori zmyslové pomôcky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.08 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Tento e-shop je certifikovaný.