Drevené kocky abeceda

Tieto bloky obsahujú celú abecedu, aby sa malé dieťa mohlo ľahko naučiť svoje prvé slovíčka. Pedagogickým a jednoduchým spôsobom sa dá spojiť úžitok s radosťou zo slovíčok, matematiky aj tvorivej hry. Lepšiu hračku je ťažké nájsť. Kocky sú vyrobené z dreva s označením FSC.

Bloky čistite mierne navlhčenou handričkou.

Obsahuje 30 blokov 5 x 5 cm.

1 Praktická textilná taška je súčasťou balenia, aby ste mohli bloky po každej hre ľahko uložiť.

Farba:Multi
Vek:2+
Materiál:Drevo
Balenie :30 x 26 x 5 cm
Veľkosť výrobku:5 x 5 cm
EAN:7332599071646
Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: W7164
€38,90 –15 % €33,21
Drevené kocky abeceda
Drevené kocky abeceda
Akcia
€38,90 –15 %

Popis

Masívne drevené bloky so švédskou abecedou. Deti ich môžu stavať na seba, učiť sa abecedu a hláskovať slová. Alebo ich môžu mať len ako peknú interiérovú dekoráciu v detskej izbe. Bloky majú na stranách čísla aj písmená a rôzne vzory. Farba dreva sa môže mierne líšiť v dôsledku prirodzených farebných zmien dreva. Obsahuje 30 ks.

Dodatočné parametre

Kategória: Montessori zmyslové pomôcky
Záruka: 2
Hmotnosť: 1.181 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

JaBaDaBaDo je švédska dizajnérska spoločnosť, ktorá vyrába a predáva detské drevené hračky, nábytok a dekorácie do škôlky a detskej izby. Kombinujeme škandinávsky dizajn so zábavným a hravým srdcom s unikátnymi vzormi a súčasnými farbami.

Spoločnosť je rodinným podnikom, ktorý v roku 1993 založili manželia Eva a Calle. Majú spoločnú vášeň pre navrhnuté a ručne vyrobené detské hračky a dekorácie. Od tej doby naše podnikanie rástlo a dnes sa kolekcia JaBaDaBaDo predáva v Škandinávii a Európe prostredníctvom rastúcej siete distribútorov.

V JaBaDaBaDo budeme vždy srdcom deti; poháňa nás láska k tým najmenším. Naša filozofia je naďalej založená na našom základnom koncepte; navrhovať vysokokvalitné a zábavné výrobky, ktoré podporujú rozvoj, hravosť a predstavivosť detí a prinášajú do ich malého kúzelného sveta pocit zábavy a šťastia.

Všetky naše výrobky sú navrhnuté interne a sú vyrobené zo starostlivo vybraných materiálov najvyššej kvality. Veľká časť zbierky je vyrobená z prírodných materiálov, ako je drevo a bavlna. Materiály, ktoré uspokoja požiadavky rodičov na kvalitu a zaistia, aby hračky vydržali a milovali budúcu generáciu.

Produkty sú vytvárané s veľkou vášňou a inováciami, aby boli zábavné a funkčné, mali vzrušujúce tvary a inovatívne vzory.

Nikdy nám nedochádzajú nové nápady a naši dizajnéri neustále vytvárajú nové krásne výrobky. Rodina JaBaDaBaDo sa do budúcna stále rozrastá.

Tento e-shop je certifikovaný.