Nový spôsob platby! Ahoj - Kúp teraz, zaplať o 30 dní

Autoumývareň

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom odoslanie 3-5 dní (> 5 ks)
Kód: C2525
€62,99
Autoumývareň
Neohodnotené
V našej garáži môžete auto umyť a aj ho opraviť. V autoumyvárni sú 2 rotujúce valce, ktoré jemne zmývajú nečistoty z vášho auta. Garáž má 2 nabíjacie stanice, kde môžete nabiť elektrické auto a pokračovať v ceste. Pre väčšie rodiny s kočíkom je určené horné priestranné parkovisko. Na prízemí sa nachádzajú 3 štandardné garáže, kde je možné parkovať. Zahrnuté sú 3 autá a 1 rampa. Garáž je predmontovaná. Materiál: drevo, plast, kov Vek: 3+ Rozmer: 47 x 30 x 12 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Montessori zmyslové pomôcky
Záruka: 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

JaBaDaBaDo je švédska dizajnérska spoločnosť, ktorá vyrába a predáva detské drevené hračky, nábytok a dekorácie do škôlky a detskej izby. Kombinujeme škandinávsky dizajn so zábavným a hravým srdcom s unikátnymi vzormi a súčasnými farbami.

Spoločnosť je rodinným podnikom, ktorý v roku 1993 založili manželia Eva a Calle. Majú spoločnú vášeň pre navrhnuté a ručne vyrobené detské hračky a dekorácie. Od tej doby naše podnikanie rástlo a dnes sa kolekcia JaBaDaBaDo predáva v Škandinávii a Európe prostredníctvom rastúcej siete distribútorov.

V JaBaDaBaDo budeme vždy srdcom deti; poháňa nás láska k tým najmenším. Naša filozofia je naďalej založená na našom základnom koncepte; navrhovať vysokokvalitné a zábavné výrobky, ktoré podporujú rozvoj, hravosť a predstavivosť detí a prinášajú do ich malého kúzelného sveta pocit zábavy a šťastia.

Všetky naše výrobky sú navrhnuté interne a sú vyrobené zo starostlivo vybraných materiálov najvyššej kvality. Veľká časť zbierky je vyrobená z prírodných materiálov, ako je drevo a bavlna. Materiály, ktoré uspokoja požiadavky rodičov na kvalitu a zaistia, aby hračky vydržali a milovali budúcu generáciu.

Produkty sú vytvárané s veľkou vášňou a inováciami, aby boli zábavné a funkčné, mali vzrušujúce tvary a inovatívne vzory.

Nikdy nám nedochádzajú nové nápady a naši dizajnéri neustále vytvárajú nové krásne výrobky. Rodina JaBaDaBaDo sa do budúcna stále rozrastá.