"Rybařská" hra s magnetem 22 diel

ŠPECIFIKÁCIA: materiál: drevo

vek: +3 roky

rozmery nádoby (šírka / výška): 18,3 / 8 cm

dĺžka tyče: 17 cm

počet prvkov v sade: 25

hmotnosť s obalom: 244 g

ZAHRNUTÉ: 22 drevených morských zvieratiek s magnetom 2 drevené rybárske prúty s magnetom guľatá nádoba

Dostupnosť Skladom (4 ks)
Kód: 00009439
€11,71 –3 % €11,40
"Rybařská" hra s magnetem 22 diel
105183 8 rybarska hra s magnetem 22 diel
€11,71 –3 %

RYBÁRSKA HRA
OVPLYVŇUJE VÝVOJ DIEŤAŤA - stimuluje predstavivosť, rozvíja logické myslenie a vizuálnu pamäť; učí spájať tvary a farby, precvičuje manuálnu zručnosť rúk a spoločnou hrou formuje sociálne správanie, ako je schopnosť integrácie a schopnosť spolupráce v skupine. Pod morskými živočíchmi sú čísla a ich mená v čínštine – dieťa sa môže pri hre naučiť nový jazyk. Batoľa v prvých rokoch veľmi rýchlo vstrebáva znalosti, takže učenie sa cudzieho jazyka mu v ďalšom živote prinesie mnoho výhod.
ZABEZPEČENÉ - hračka má mäkké okraje a väčšina prvkov je vyrobená z dreva - vďaka tomu je na rozdiel od hračiek vyrobených z plastu bezpečná pre zdravie dieťaťa.
25 POLOŽIEK - hra je zaujímavá sada skladajúca sa z 22 morských tvorov a 2 rybárskych prútov; rybárske prúty a morské tvory majú malé magnety, čo robí hru atraktívnejšou a tiež zlepšuje chytanie. Sada obsahuje box, ktorý je možné použiť aj ako akvárium na hranie.
ATRAKTÍVNY VZHĽAD - estetická hodnota je ovplyvnená kvalitným spracovaním aj živými, teplými farbami; vzbudzuje u dieťaťa záujem a povzbudzuje ich k viacnásobnému použitiu.
ŠPECIFIKÁCIA - materiál: drevo; vek: +3 roky; rozmery nádoby (šírka / výška): 18,3 / 8cm; dĺžka tyče: 17cm; počet prvkov v sade: 25; hmotnosť s obalom: 244 g.

Hra „Rybárčenie“ určite vzbudí záujem medzi najmenšími a umožní vám veselo tráviť voľný čas aj za nepriaznivého počasia! Pobaví aj poučí. Dieťa má možnosť rybárčiť a zároveň skúmať vodný svet.
Hra je zaujímavá sada skladajúca sa z 22 morských tvorov, 2 rybárskych prútov a krabice, ktorú je možné použiť ako zábavné akvárium. Prúty a morské tvory majú malé magnety, čo bezpochyby robí hru atraktívnejšou a uľahčuje jej chytanie.


 

Dodatočné parametre

Kategória: Montessori zmyslové pomôcky
Záruka: 2
Hmotnosť: 0.43 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Tento e-shop je certifikovaný.