Frisbee skateboard LED kolieska modré

Štvorkolesový skateboard fisk. Má svietiace gumové kolieska so svetlami LED. Podporuje učenie rovnováhy a stabilná konštrukcia zaručuje bezpečnú jazdu. Maximálna hmotnosť do 60 kg. Farba: modrá. Materiál: plast a guma. Rozmery: 56x15x11 cm.
Dostupnosť Skladom odoslanie do 7 dní
Kód: KX5375_2
€27,12 –41 % €16,07
Frisbee skateboard LED kolieska modré
Frisbee skateboard LED kolieska modré
Akcia
€27,12 –41 %

SKATEBOARD FISZKA DOSKA KOLESÁ VIEDOL MODRÁ

Deťom sa vždy hovorilo, že pohyb je zdravie! Ale niektorým deťom sa chôdza zdá nudná a bicykel je len zbytočná, ťažká námaha, ktorá nie je vôbec zábavná!

Preto sa oplatí siahnuť po zaujímavejších a menej typických spôsoboch pohybu! Skvelou voľbou by bol skateboard! Takzvaná "fišká" poskytne vášmu dieťaťu veľa naozaj zaujímavej zábavy!

Svojím pútavým dizajnom a výraznou farbou určite zaujme deti, tie najmenšie aj tie aktívnejšie! A keď sa raz začnú hrať, zábava nebude mať konca kraja!

Vďaka charakteristickému tvaru "fiszka" sa doska naozaj ľahko ovláda. Je ideálny na jazdu po meste a umožní vám nielen zažiť trochu vzrušenia, ale aj urýchliť cestu z bodu A do bodu B!

Akékoľvek nerovnosti alebo terénne nerovnosti budú eliminované gumovými kolesami! Poskytujú vysoký komfort jazdy tým, že tlmia vibrácie a znižujú hladinu hluku! Sú tiež oveľa odolnejšie ako ich plastové náprotivky!

Doska poskytuje úžasný efekt najmä v noci! Svietiace kolesá dodávajú štýl a priťahujú pozornosť! Svetlá LED v nich nepotrebujú žiadne napájanie, pretože energiu čerpajú z pohybu kolies!

Riadenie vozidla je hračka - stačí len mierne presunúť váhu na príslušnú stranu a zatočiť! Môže to urobiť každý!

Dostatok pohybu je nevyhnutný pre správny vývoj a udržanie zdravia! Fiszka vás môže účinne povzbudiť, aby ste vyšli z domu a išli na dlhú prechádzku! Pomôže vám tiež rozvíjať zmysel pre rovnováhu, pohybovú koordináciu a celkovú kondíciu!

Skateboard bude skvelou zámienkou na to, aby ste svoje dieťa naučili základy správania sa v premávke a na chodníku! Takto si budete môcť byť istí jeho bezpečnosťou!

Produkt bol vyrobený z odolných materiálov, aby vydržal mnoho ciest! Maximálna hmotnosť používateľa je až 60 kilogramov - takže pravdepodobne zostane s vaším dieťaťom ešte dlhé roky!

Materiál: plast + gumové kolieska

Maximálna hmotnosť používateľa: 60 kg

Rozmery:

  • skateboard: 56 cm x 15 cm x 11 cm
  • rozmery dosky: 56 cm x 15 cm
  • priemer kolies: 5,7 cm
  • výška dosky od zeme: 11 cm
  • rozmery balenia: 57 cm x 13 cm x 17 cm

Zabalené v kartónovej krabici.

Výrobok je vhodný pre deti staršie ako 3 roky. max. 60 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Kolobežky,odrážadlá a vozidlá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.92 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Tento e-shop je certifikovaný.