Fiskeboard skateboard LED kolesá čierne

Štvorkolesový skateboard fisk. Má svietiace gumové kolieska so svetlami LED. Podporuje učenie rovnováhy a stabilná konštrukcia zaručuje bezpečnú jazdu. Maximálna hmotnosť do 60 kg. Farba: čierna. Materiál: plast a guma. Rozmery: 56x15x11 cm.
Dostupnosť Skladom odoslanie do 7 dní
Kód: KX5375_3
€23,91
Fiskeboard skateboard LED kolesá čierne
Fiskeboard skateboard LED kolesá čierne
Akcia Doprava zadarmo
Doprava zadarmo

SKATEBOARD FISZKA DOSKA VIEDOL KOLESÁ ČIERNA

Deťom sa vždy hovorilo, že pohyb je zdravie! Ale niektorým deťom sa chôdza zdá nudná a bicykel je len zbytočná, ťažká námaha, ktorá nie je vôbec zábavná!

Preto sa oplatí siahnuť po zaujímavejších a menej typických spôsoboch pohybu! Skvelou voľbou by bol skateboard! Takzvaná "fišká" poskytne vášmu dieťaťu veľa naozaj zaujímavej zábavy!

Svojím pútavým dizajnom a výraznou farbou určite zaujme deti, tie najmenšie aj tie aktívnejšie! A keď sa raz začnú hrať, zábava nebude mať konca kraja!

Vďaka charakteristickému tvaru "fiszka" sa doska naozaj ľahko ovláda. Je ideálny na jazdu po meste a umožní vám nielen zažiť trochu vzrušenia, ale aj urýchliť cestu z bodu A do bodu B!

Akékoľvek nerovnosti alebo terénne nerovnosti budú eliminované gumovými kolesami! Poskytujú vysoký komfort jazdy tým, že tlmia vibrácie a znižujú hladinu hluku! Sú tiež oveľa odolnejšie ako ich plastové náprotivky!

Doska poskytuje úžasný efekt najmä v noci! Svietiace kolesá dodávajú štýl a priťahujú pozornosť! Svetlá LED v nich nepotrebujú žiadne napájanie, pretože energiu čerpajú z pohybu kolies!

Riadenie vozidla je hračka - stačí len mierne presunúť váhu na príslušnú stranu a zatočiť! Môže to urobiť každý!

Dostatok pohybu je nevyhnutný pre správny vývoj a udržanie zdravia! Fiszka vás môže účinne povzbudiť, aby ste vyšli z domu a išli na dlhú prechádzku! Pomôže vám tiež rozvíjať zmysel pre rovnováhu, pohybovú koordináciu a celkovú kondíciu!

Skateboard bude skvelou zámienkou na to, aby ste svoje dieťa naučili základy správania sa v premávke a na chodníku! Takto si budete môcť byť istí jeho bezpečnosťou!

Produkt bol vyrobený z odolných materiálov, aby vydržal veľa ciest! Maximálna hmotnosť používateľa je až 60 kilogramov - takže pravdepodobne zostane s vaším dieťaťom ešte dlhé roky!

Materiál: plast + gumové kolieska

Maximálna hmotnosť používateľa: 60 kg

Rozmery:

  • skateboard: 56 cm x 15 cm x 11 cm
  • rozmery dosky: 56 cm x 15 cm
  • priemer kolies: 5,7 cm
  • výška dosky od zeme: 11 cm
  • rozmery balenia: 57 cm x 13 cm x 17 cm

Zabalené v kartónovej krabici.

Výrobok je vhodný pre deti staršie ako 3 roky. max. 60 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Kolobežky,odrážadlá a vozidlá
Záruka: 2
Hmotnosť: 1.92 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Tento e-shop je certifikovaný.