Knižnica so zásuvným boxom biela

Technické parametre

Rozmery: Dĺžka 62,7 x Šírka 30 x Výška 70cm

Materiál: MDF

Farba: Biela

Hmotnosť: 15kg

Dostupnosť Skladom (4 ks)
Kód: 127221C
€99,97 €83,31 bez DPH
Knižnica so zásuvným boxom biela

Začnite tým, že si osvojíte knižnicu košov Atmosphera pre deti.

Vytvorená pre deti
Vďaka svojej prispôsobenej umožní táto knižnica vášmu ľahkému prístupu ku knihám. Tím, že bude mať obsah svojej knižnice na dosah ruky, bude sa môcť postarať sám o seba bez toho, aby žiadal o vašu pomoc.

Elegantný a dobre premyslený dizajn
Jednoduchá škandinávsky inšpirovaná štruktúra sa hodí ku všetkým dekoráciám. Skladá sa z 3 priehradiek venovaných kníh, ako aj veľká zásuvky na kolieskach. I to dokonalý úkryt pre hračky, pri ktorých sa vám nechce ležať.

Na reštartovanie detského kresla Atmosphera blízko knižnice, aby ste vytvorili pohodlný priestor na čítanie.

Malý dekor navyše
Pridajte pastelový koberec, ktorý dodá viac jemností, alebo sa rozhodne pre farebný vzorovaný koberec, ak chcete dodať miestnosti.

Umožnite Vášmu dieťaťu, aby si samé zorganizovalo svoje obľúbené knihy. Veľmi pekná a užitočná knižnica obsahuje tiež zásuvku, do ktorej môžete uložiť svoje obľúbené maličkosti. Všetky tieto obľúbené veci teraz môžete mať na jednom mieste a izbička tak bude uprataná a zorganizovaná.

Dodatočné parametre

Kategória: Knižnice
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Príbeh značky Atmosphera sa začína v roku 2011 pod vedením Jacques-Oliviera Abiteboula a Camille Motte, respektíve prezidenta a riaditeľa spoločnosti. Trendová a dostupná značka so silnými hodnotami: sloboda, rovnosť a spolupatričnosť. Cieľ značky je podporovať vás pri zdobení vášho domova , aby ste sa doma cítili lepšie. Značka skutočne ponúka širokú škálu produktov na  vybavenie a skrášlenie každej miestnosti v dome. Tiež praktizuje dostupné stanovovanie cien.
Dnes je značka Atmosphera prítomná všade vo Francúzsku vďaka partnerským distribútorom, ktorí ponúkajú nábytok, doplnky, dekoratívne predmety ...

Tento e-shop je certifikovaný.