Nový spôsob platby! Ahoj - Kúp teraz, zaplať o 30 dní

Drevený stôl s lavicou

Technické parametre
 
Rozmery:  Dĺžka 79 x Šírka 64 x Výška 63,5cm
 
Materiál :  Dosky- MDF
                  NohyBorovica
 
Hmotnosť: 12,5kg
Dostupnosť Skladom (2 ks)
Kód: 158469
štandardná cena: €122,90 –36 % €78,70
Drevený stôl s lavicou
720 8 dreveny stol s lavicou
Tip
Doprava zadarmo €122,90 –36 %

Drevený stôl s lavicou. Písací stôl pre deti, ideálny na pohodlné štúdium, kombinuje praktickosť a elegantný dizajn.

Premyslený dizajnérsky stôl. Tento písací stôl pre deti zostavený z lavice a stola, ktorý ukrýva úložný priestor. Vaše dieťa si bude môcť usporiadať svoje knihy a zošity, aby vždy fungovalo a malo upratané. Sedadlo je v správnej výške a ponúka pohodlnú polohu.

Masívne borovicové nohy tejto stoličky kontrastujú tak svetlejšou farbou stola a lavice. Obzvlášť sa nám páči tento nádych kontrastu, ktorý s neho robí dizajnérsky kúsok písacieho stola. Horný panel obsahuje grafickú potlač.

Dodatočné parametre

Kategória: Detské stolíky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 12.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Príbeh značky Atmosphera sa začína v roku 2011 pod vedením Jacques-Oliviera Abiteboula a Camille Motte, respektíve prezidenta a riaditeľa spoločnosti. Trendová a dostupná značka so silnými hodnotami: sloboda, rovnosť a spolupatričnosť. Cieľ značky je podporovať vás pri zdobení vášho domova , aby ste sa doma cítili lepšie. Značka skutočne ponúka širokú škálu produktov na  vybavenie a skrášlenie každej miestnosti v dome. Tiež praktizuje dostupné stanovovanie cien.
Dnes je značka Atmosphera prítomná všade vo Francúzsku vďaka partnerským distribútorom, ktorí ponúkajú nábytok, doplnky, dekoratívne predmety ...