Stolička Zajačik

Details

Our furnitures are made of solid Chines and New Zealand pinewood and the paint is water based and 100% non toxic.

All furniture are tested for EU standard for children.

Color:Multi
Material:Wood
Package :30 x 9 x 39 cm
Product size:26 x 26 x 58 cm
EAN:7332599132330
Dostupnosť Skladom (2 ks)
Kód: H13233
€46,90 –20 % €37,49
Stolička Zajačik
Stolička Zajačik
€46,90 –20 %

Description

An adorable chair with backrest like a little rabbit. The chair fits perfectly to the kids room or why not in the living room when the kids want to watch TV with the family. The chair is great for combining with our other tables and chairs. The chair can also be used as a small bedside table to put the storybook on when you go to bed. Wipe with a damp cloth. The seating surface of the stool have an extra lacquered surface to better withstand scratches.

Seat height 27cm

Dodatočné parametre

Kategória: Detské stoličky
Záruka: 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

JaBaDaBaDo je švédska dizajnérska spoločnosť, ktorá vyrába a predáva detské drevené hračky, nábytok a dekorácie do škôlky a detskej izby. Kombinujeme škandinávsky dizajn so zábavným a hravým srdcom s unikátnymi vzormi a súčasnými farbami.

Spoločnosť je rodinným podnikom, ktorý v roku 1993 založili manželia Eva a Calle. Majú spoločnú vášeň pre navrhnuté a ručne vyrobené detské hračky a dekorácie. Od tej doby naše podnikanie rástlo a dnes sa kolekcia JaBaDaBaDo predáva v Škandinávii a Európe prostredníctvom rastúcej siete distribútorov.

V JaBaDaBaDo budeme vždy srdcom deti; poháňa nás láska k tým najmenším. Naša filozofia je naďalej založená na našom základnom koncepte; navrhovať vysokokvalitné a zábavné výrobky, ktoré podporujú rozvoj, hravosť a predstavivosť detí a prinášajú do ich malého kúzelného sveta pocit zábavy a šťastia.

Všetky naše výrobky sú navrhnuté interne a sú vyrobené zo starostlivo vybraných materiálov najvyššej kvality. Veľká časť zbierky je vyrobená z prírodných materiálov, ako je drevo a bavlna. Materiály, ktoré uspokoja požiadavky rodičov na kvalitu a zaistia, aby hračky vydržali a milovali budúcu generáciu.

Produkty sú vytvárané s veľkou vášňou a inováciami, aby boli zábavné a funkčné, mali vzrušujúce tvary a inovatívne vzory.

Nikdy nám nedochádzajú nové nápady a naši dizajnéri neustále vytvárajú nové krásne výrobky. Rodina JaBaDaBaDo sa do budúcna stále rozrastá.

Tento e-shop je certifikovaný.