Nový spôsob platby! Ahoj - Kúp teraz, zaplať o 30 dní

Okrúhla knižnica ružová

Technické parametre

Rozmery: 59cm x 40cm x 40cm

Materiál: MDF, Polypropylén

Farba: Sivá, Ružová

Hmotnosť: 6,5kg 

 

Dostupnosť do 15 pracovných dní
Kód: 158471A
štandardná cena: €97,40 –37 % €61,70
Okrúhla knižnica ružová
858 8 okruhla kniznica ruzova
Akcia
€97,40 –37 %

Vaše deti radi čítajú? Vytvorte im príjemný a všestranný priestor s touto knižnicou na kolieskach pre deti Atmosphera.

Praktický priestor na čítanie
Táto knižnica je šikovný malý kus nábytku, ktorý v spálni vášho dieťaťa prináša krásny priestor na čítanie. Funkčný kruhový tvar je ozdobený 8 malými priehradkami na knihy a iné omaľovánky.

Dôkladná povrchová úprava
Táto knižnica znásobuje očarujúce detaily tlačenou hornou doskou a držiakmi na knihy v kontrastnej farbe alebo s trendovým grafickým vzorom. Vďaka kolieskam sa ľahko pohybuje.

Pridajte veľké vankúše, malé kresby a mäkké sedadlo Atmosphera pre deti, aby ste vytvorili priateľský priestor, z ktorého vaše dieťa nikdy nemôže odísť.

Malá dodatočná dekorácia
Vďaka svojim svetlým a elegantným farbám si táto knižnica ľahko nájde miesto v spálni v škandinávskom štýle, v elegantnom alebo súčasnom vidieku.

Jedinečná okrúhla knižnica do detskej izby ,ktorá ju zkrášli a detičky si majú kde uložiť svoje obľúbené knižky.

Tento výnimočne nápaditý a funkčný regál pre deti je skladná malá skrinka na kolieskach .  Čarovný a moderný dizajn a jej  jemná farebnosť z nej  robí nádhernú knižnicu pre najmenších. Je objemná, ale predsa nezaberie veľa miesta. Vaše detičky s ňou budú nadmieru spokojné, pretože je na kolieskach a dá sa s ňou manipulovať.

Dodatočné parametre

Kategória: Detské knižnice a regály
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 6.5 kg
Farba: Ružová

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Príbeh značky Atmosphera sa začína v roku 2011 pod vedením Jacques-Oliviera Abiteboula a Camille Motte, respektíve prezidenta a riaditeľa spoločnosti. Trendová a dostupná značka so silnými hodnotami: sloboda, rovnosť a spolupatričnosť. Cieľ značky je podporovať vás pri zdobení vášho domova , aby ste sa doma cítili lepšie. Značka skutočne ponúka širokú škálu produktov na  vybavenie a skrášlenie každej miestnosti v dome. Tiež praktizuje dostupné stanovovanie cien.
Dnes je značka Atmosphera prítomná všade vo Francúzsku vďaka partnerským distribútorom, ktorí ponúkajú nábytok, doplnky, dekoratívne predmety ...

Podobný produkt