Nový spôsob platby! Ahoj - Kúp teraz, zaplať o 30 dní

Detská skriňa s tromi policami

Technické parametre:

Materiál: Šatník:MDF 

                Nohy:  Borovica  

Rozmery: Dĺžka 73,6 x Šírka 30 x Výška 108,8 cm 

Hmotnosť: 16,5kg

 
Dostupnosť Skladom (2 ks)
Kód: 158806
štandardná cena: €119 –23 % €91,70
Detská skriňa s tromi policami
01W012553A[1]
Tip
Doprava zadarmo €119 –23 %

Potrebujete uložiť detské oblečenie? Tento detský šatník Atmosphera vás očarí svojimi kompaktnými rozmermi, prepracovanými povrchovými úpravami a praktickosťou.

Dobre premyslený úložný priestor
Táto detská šatníková skriňa má 3 praktické úložné priestory na skladané oblečenie. Oceníte jeho veľmi jednoduché rozloženie a malú výšku, ktoré dieťaťu umožňujú vybrať si a obliecť si oblečenie dňa.

Súčasný dizajn
Tento šatník Atmosphera pre deti je jednoduchý a elegantný a má pevnú farbu, ktorú je možné ľahko kombinovať s inými úložnými prvkami. Borovicové chodidlá poskytujú celku dobrú stabilitu a prinášajú trochu kontrastného dotyku v súlade s dobou.
Nezabudnite do svojej detskej izby pridať malú komodu alebo komodu Atmosphera pre deti, aby si mohli uložiť svoje poskladané oblečenie.

Malá dodatočná dekorácia
Usporiadajte do 3 boxov vzorované úložné boxy, ktoré prispôsobia výzdobu miestnosti a zároveň využijú ďalší úložný priestor.

Detská skriňa s tromi policami. Potrebujete pripraviť oblečenie dieťaťu? Táto detská skriňa Vás zvedie svojimi kompaktnými rozmermi, pedantnými povrchovými úpravami a praktickými vlastnosťami.


Dobré premyslené úložiskoTáto detská šatníková skriňa má 3 praktické odkladacie priehradky na poskladané oblečenie. Oceníte jeho veľmi jednoduché rozloženie a malú výšku, ktoré umožňujú dieťaťu zvoliť si a obliecť si svoj vlastný denný odev. 

Moderný dizajn, jedinečný  a elegantný. Táto šatníková skrinka pre deti má jednoliatu farbu, ktorú ľahko zladí s ostatnými úložnými jednotkami. Borovicové chodidlá poskytujú celkovú dobrú štruktúru a prinášajú malý kontrastný nádych ladiaci s dobou.


Dodatočné parametre

Kategória: Detské knižnice a regály
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 16.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Príbeh značky Atmosphera sa začína v roku 2011 pod vedením Jacques-Oliviera Abiteboula a Camille Motte, respektíve prezidenta a riaditeľa spoločnosti. Trendová a dostupná značka so silnými hodnotami: sloboda, rovnosť a spolupatričnosť. Cieľ značky je podporovať vás pri zdobení vášho domova , aby ste sa doma cítili lepšie. Značka skutočne ponúka širokú škálu produktov na  vybavenie a skrášlenie každej miestnosti v dome. Tiež praktizuje dostupné stanovovanie cien.
Dnes je značka Atmosphera prítomná všade vo Francúzsku vďaka partnerským distribútorom, ktorí ponúkajú nábytok, doplnky, dekoratívne predmety ...

Podobný produkt

861 6 okruhla kniznica siva
Akcia Tip
€97,40 –37 %
€61,70
158471B
771 7 kniznica v tvare zamku ruzova
Tip
€66 –28 %
€47,70
127162A
840 13 oblacikova kniznica siva
Tip
€88,50 –30 %
€61,70
127154B