Nový spôsob platby! Ahoj - Kúp teraz, zaplať o 30 dní

Detský stan v tvare domčeku ružová

Technické parametre

Rozmery: Dĺžka 119,5 x Šírka 119,5 x Výška 140cm

Materiál: Polyester ,Topoľ

Farba: Ružová

Hmotnosť: 4,25kg

Dostupnosť Skladom (3 ks)
Kód: 158429
štandardná cena: €79,90 –13 % €69,80
Detský stan v tvare domčeku ružová
939 4 stan jurta ruzovy
€79,90 –13 %

Má vaše dieťa rado dobrodružstvá? Pridajte do svojej izby tento krásny stan pre deti.
Tento jurtový stan dáva Vášmu dieťaťu inšpiráciu pri predstavovaní fantastických príbehov pri hraní sa samého, alebo so svojimi priateľmi.Detský stan, ktorý sa podobá domom ázijských nomádov, je jedinečnou, krásnou a praktickou výzdobou detskej izby. Detský teepee v tvare chaty je perfektný kus nábytku, hračky a dekorácie v jednom a fantastický darček pre každé dieťa. Tento pôvabný detský chata stan od Atmosphera Créateur d'intérieur zaujme starostlivým spracovaním a dôrazom na detail a jemnú a tradičné kombináciou farieb, ideálny pre dievča. Detský dom je vyrobený zo silných a dobrých materiálov, takže tento štýlový detský stan prežije akékoľvek dobrodružstvo, dokonca aj tie najnebezpečnejšie.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Detské domčeky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 4.25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Príbeh značky Atmosphera sa začína v roku 2011 pod vedením Jacques-Oliviera Abiteboula a Camille Motte, respektíve prezidenta a riaditeľa spoločnosti. Trendová a dostupná značka so silnými hodnotami: sloboda, rovnosť a spolupatričnosť. Cieľ značky je podporovať vás pri zdobení vášho domova , aby ste sa doma cítili lepšie. Značka skutočne ponúka širokú škálu produktov na  vybavenie a skrášlenie každej miestnosti v dome. Tiež praktizuje dostupné stanovovanie cien.
Dnes je značka Atmosphera prítomná všade vo Francúzsku vďaka partnerským distribútorom, ktorí ponúkajú nábytok, doplnky, dekoratívne predmety ...