POLESIE Prestiż rýpadlo 76540

Veľký stavebný stroj - rýpadlo vyrobené s dôrazom na každý detail. Má pohyblivé prvky: kabína sa otáča o 360 stupňov. Hra stimuluje kreativitu. Výstražná tyč je súčasťou balenia. Materiál: plast. Rozmery: 42,5x16,5x24,5 cm.
Dostupnosť Skladom odoslanie do 7 dní
Kód: KX6466
€16,21
POLESIE Prestiż rýpadlo 76540

"Prestige", auto - rýpadlo

Séria "Prestige" sú hračky renomovanej spoločnosti Polesie, ktoré splnia požiadavky aj tých najnáročnejších používateľov. Sú vynikajúco vyrobené, s dôrazom na každý detail, a potešia batoľatá aj staršie deti. Rodičia oceňujú aj ich kvalitu a vernosť skutočným vozidlám. Polesie je zárukou skvelého spracovania, pevných materiálov a dlhej životnosti. Vyberte si hračky zo série "Prestige" a poskytnite svojmu dieťaťu hodiny hodnotnej a bezpečnej zábavy!

"Hračky pre deti nielen vyrábame a predávame, ale pomáhame rodičom riešiť problémy s trávením voľného času a rozvojom ich detí.."

Polesie

Veľká hračka pre malých a trochu väčších! Auto s bagrom zo série Prestige je verne reprodukovaný stavebný stroj, ktorý si vaše dieťa zamiluje.

Postavme si nový dom! Celé panstvo? Alebo možno hrad?

Nech už chcete postaviť čokoľvek - na takúto misiu potrebujete ťažké vybavenie. Veď čo by to bolo za stavenisko bez poriadneho rýpadla!


Veľké nákladné auto s kabínou pre dvoch pasažierov, do ktorej si ľahko uložíte svoje obľúbené figúrky. Vzadu je kabína operátora a veľký rám rýpadla.


Stroj funguje ako skutočné stavebné zariadenie! Časť kabíny obsluhy sa otáča o 360 stupňov, rameno rýpadla sa dá zdvihnúť.

Rameno sa končí obrovským vedrom. Celé zariadenie, vrátane ohýbania vedra, sa dá ovládať pomocou rukoväte na hornej strane hračky.

Hračka rozvíja predstavivosť a manuálne zručnosti dieťaťa. Stavanie rôznych konštrukcií má pozitívny vplyv na predstavivosť batoľaťa.


Veľká hračka vyrobená s dôrazom na detail. Rôzne povrchy a početné reliéfy v konštrukcii z robustného plastu zvyšujú jej realistickosť. Vaše dieťa bude nadšené z detailov, ako je reprodukcia piestov, rukovätí, ovládacieho panela v kabíne obsluhy alebo mechanizmu ukrytého pod pohyblivým vekom. Vzhľad dotvárajú nálepky imitujúce skutočné značenie ťažkých stavebných strojov.


Vozidlo je vybavené šiestimi širokými kolesami. Nerovnomerná štruktúra "pneumatík" uľahčuje jazdu na rôznych povrchoch. Toto je stavebné zariadenie - nebojte sa vziať nákladné auto na pieskovisko. Uvidíte, že si poradí aj v náročných podmienkach.


Ak vaše dieťa fascinujú staveniská a ťažká technika, ak rado vytvára zložité konštrukcie - túto a ďalšie hračky zo série "Prestige" si zamiluje.

Technické údaje

Materiál: pevný, bezpečný plast

Rozmery hračky: 42,5 cm x 16,5 cm x 24,5 cm

Hračka na kartónovom podklade, zabalená v sieti.

Hračka vhodná pre deti staršie ako 3 roky.

Dodatočné parametre

Kategória: Autá a autodráhy
Záruka: 2
Hmotnosť: 0.98 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Podobný produkt

Súprava kovových vozidiel taxi sanitky. 8ks
€12,67
KX6114
Stavebný stroj nakladač rýpadlo 86334
Stavebný stroj nakladač rýpadlo 86334
Skladom odoslanie do 7 dní
€12,09
KX5922
Poľnohospodárske vozidlo traktor
Poľnohospodárske vozidlo traktor
Skladom odoslanie do 7 dní
€10,46
KX5910
Stavebný vozík HOLA vysokozdvižný vozík
€3,90
KX5589
Tento e-shop je certifikovaný.